تکن 7 بخش داستانی پر و پیمانی خواهد داشت

به تازگی خبر خوبی برای طرفداران سری بازی‌های مبارزه‌ای تکن (Tekken) منتشر شده و کمپانی سازنده آن، یعنی باندای نامکو (Bandai Namco)، اعلام کرده در نسخه هفتم از این سری بازی‌ها یک بخش داستانی پر و پیمان تدارک دیده که می‌تواند تجربه‌ای لذت‌بخش را برای طرفداران این عنوان به ارمغان آورد. پس اگر به دنبال داستان بازی و سرگذشت کاراکترهای محبوب آن هستید، این نسخه را به هیچ وجه نباید از دست دهید.

تکن 7 (تصویر 1)همیشه بازی‌هایی وجود داشته‌اند که بعد داستانی آن‌ها زیر سایه گیم‌پلی بازی محو شده و توجه زیادی به داستان اینگونه بازی‌ها نشده است. به عنوان مثال می‌توان به سری بازی‌های ندای وظیفه (Call of Duty) و میدان نبرد (Battlefield) اشاره کرد که هیچگاه از داستانی پرمایه و عمیق برخوردار نبوده‌اند و البته برای لذت بردن از این عناوین، نیاز چندانی هم به درک داستان بازی نخواهید داشت. بازی‌های مبارزه‌ای آرکید نیز همواره جزو این دسته از بازی‌ها بوده‌اند و بازیکنان بدون هیچگونه داستان و روایتی و تنها با انتخاب شخصیت‌های مورد نظر خود مشغول مبارزه و ضد و خورد با یکدیگر می‌شوند! البته نباید این نکته را فراموش کرد که شخصیت‌پردازی درست کاراکترهای اینگونه بازی‌ها می‌تواند در محبوبیت هر چه بیشتر آن‌ها در بین بازیکن‌ها کاملاً تأثیرگذار باشد.

تکن 7 (تصویر 2)حال مدیر بازاریابی و تبلیغات بخش آمریکای باندای نامکو، آقای مارک رلیجیوسو (Mark Religioso)، اخیراً در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت DualShockers داشته، عنوان کرده است که:

آنچه که ما اکنون در مورد بازی‌های سبک مبارزه‌ای مشاهده می‌کنیم این است که بازیکنان دیگر علاقه چندانی به تجربه مبارزاتی محض و خالی از داستان ندارند و دوست دارند تا تجربه یک بخش تک نفره جذاب را نیز داشته باشند. این همان دلیلی است که ما را بر آن داشته تا این بخش را با جدیت تمام در جدیدترین عنوان خود پیگیری نماییم. ما این داستان را آنچنان با گیم‌پلی بازی ترکیب کرده‌ایم که میان‌پرده‌های درون بازی کاملاً به گیم‌پلی مبارزات پیوند خورده‌اند و بازیکن به محض پایان یافتن روایت داستان، کنترل شخصیت را در دست گرفته و ادامه داستان را بازی خواهد کرد. این میان پرده‌ها حاوی دیالوگ‌های زیادی بین کاراکترها هستند و شما واقعاً می‌توانید داستان بازی را تجربه و احساس نمایید.

تا اینجای کار که به نظر فوق‌العاده می‌رسد و با این توصیفات مطمئناً طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای سخت مشتاق هستند تا بتوانند تکن 7 را تجربه نمایند. در نهایت باید اشاره کنیم که طبق آخرین اطلاعاتی که منتشر شده، این عنوان قرار است در زمانی نامعلوم در سال 2017 برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد