تلگرام ایکس معرفی شد؛ آینده پیام رسان تلگرام و شروعی دوباره

تلگرام امروز پروژه‌ی جدیدی را معرفی کرد که تلگرام ایکس «Telegram X» نام دارد. این پروژه کاملا جدید بوده و به منظور افزایش سرعت پیام رسان تلگرام توسعه داده شده است. هم اکنون تلگرام ایکس از وب سایت رسمی تلگرام قابل دانلود است و تلگرام درباره آن در بلاگ خود چنین گفته:

ماموریت ما این است که به صورت مداوم تلگرام را سریع تر و استفاده از آن را راحت تر کنیم. رقابت به عنوان روح پیشرفت و ترقی قلمداد می‌شود. بنابراین، ما در ابتدا از پیام رسان های دیگر الهام گرفتیم و تلگرام رو توسعه دادیم. اما در چند سال گذشته، ما نوآوری چندانی از رقبای خود ندیدیم! بنابراین ما شروع به رقابت با خودمان کردیم و از دو سال قبل و به موازات افزایش ویژگی‌های تلگرام فعلی، به طراحی و توسعه نسخه جدید پیام رسان تلگرام پرداختیم.

پروژه تلگرام ایکس «Telegram X» حاصل طراحی جدید و از پایه پیام رسان تلگرام است، با کدنویسی و پایگاه کاملا جدید و بدون وجود اجزای مخرب که برنامه های قدیمی با خود به همراه دارند.

تلگرام ایکس با چند ویژگی جدید همراه است؛ موزیک پلیر و صفحه پروفایل دوباره و از نوع طراحی شده و چند دستور لمسی به این پیام رسان اضافه شده است. همچنین حالت جدیدی در تلگرام ایکس وجود دارد که از طریق آن می‌توان فضاهای اشغال شده‌ی اطراف چت‌ها را حذف کرد.

هم اکنون می توانید تلگرام ایکس را از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

نام اپلیکیشن: تلگرام ایکس
قیمت: رایگان
سازنده: تلگرام
سیستم عامل: اندروید/ ای او اس
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع telegram
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها