فیلمبرداری بتمن جدید به زودی از سر گرفته می‌شود

پس از اینکه شیوع جهانی ویروس کرونا روند فیلمبرداری بسیاری از فیلم‌های بزرگ و مورد انتظار را متوقف کرد،‌ حال با کاهش محدودیت‌ها روند از سر گیری پروژه‌های سینمایی هم آغاز شده است. یکی از این پروژه‌ها هم فیلم جدید بتمن است که توسط مت ریوز (Matt Reeves) ساخته می‌شود و قرار است به زودی فیلمبرداری آن در انگلستان از سر گرفته شود.

روند تولید بتمن جدید مت ریوز، با بازی  رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، در ابتدای همه‌گیری کرونا متوقف شد و تا به این امروز هم راکد مانده است. با این حال، دستورالعمل‌های بهداشتی جدیدی که این هفته در انگلستان وضع شده‌اند، به پروژه‌های بزرگ سینمای هالیوود و سریال‌های تلویزیونی پرمخاطب اجازه داده‌اند تا تولید خود را از ابتدای ماه ژوئیه از سر بگیرند.

بنا به گزارش گاردین، این دستورالعمل‌ها با همکاری کمیسیون فیلم بریتانیا و بنیاد فیلم بریتانیا تنظیم شده‌اند و بر رعایت فاصله اجتماعی، ارائه آموزش‌های ایمنی و تب‌سنجی افراد مشغول در پروژه‌ها تأکید دارند. البته تصمیم‌گیری در مورد اینکه فیلمبرداری دقیقاً‌ از چه زمانی و چگونه شروع شود، به عهده خود تولیدکنندگان فیلم‌ها و سریال‌ها گذاشته شده است.

فیلم بتمن جدید

فیلم جدید بتمن با عنوان Caped Crusader مسیر خود را از فیلم های قبلی DC Comics جدا کرده و در آن اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث و زوئی کراویتز در نقش زن گربه‌ای ظاهر خواهد شد. طبق گفته‌های سرکیس این فیلم “تاریک‌تر” از فیلم های قبلی بتمن خواهد بود.

در ماه آوریل، ریوز تأیید کرد که تا قبل از تعظیلی پروژه بتمن به علت شیوع کرونا، تنها 25 درصد از فیلمبرداری انجام شده بود، بنابراین حالا که قرار است دوباره فیلمبرداری شروع شود، حجم زیادی از کار پیش رو خواهد بود.

در حال حاضر اکران بتمن جدید برای سال 2021 برنامه‌ریزی شده است.

منبع gamerant
مطالب پیشنهادی
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سامیار
سامیار
11 ماه قبل

بتمن عالیه هرچه زودتر بیاد ببینمش مرحبا سینمای هالیوود.