تست خراش و حرارت گلکسی نوت 8 [تماشاکنید]

برای بسیاری از مردم کیفیت بالا و مقاومت در برابر خراش، اهمیت زیادی در انتخاب گوشی هوشمندشان دارد. افرادی در سراسر جهان وجود دارند که پرچمداران جدید کمپانی های مختلف را از جهات گوناگون مورد تست و بررسی قرار می‌دهند.

در این مطلب تست خراش و حرارت گلکسی نوت 8 آمده است. این تست توسط یکی از کاربران معروف یوتوب به نام JerryRigEverything انجام شده که پیشتر نیز چنین آزمایشی را روی گوشی‌های مختلف کمپانی های دیگر انجام داده است.

ویدئو مربوط به تست خراش و حرارت گلکسی نوت 8 را مشاهده نمایید:

همانطور که تماشا کردید پرچمدار جدید سامسونگ مقاومت خوبی در برابر خراش توسط تیغ داشت و تنها نقاط خاصی از آن از جمله حسگر اثر انگشت، کناره ها و قلم گوشی در برابر تیغ رنگ خود را از دست دادند. اما صفحه نمایش و قاب پشتی مقاومت بسیار خوبی در برابر تیغ داشتند.

در تست حرارت نیز پس از حدود 10 ثانیه صفحه نوت 8 تغییر رنگ داد و با برداشته شدن حرارت تاحدودی رنگ بندی صفحه به حالت اولیه بازگشت.

در نظر داشته باشید که در استفاده عادی هیچگاه گوشی شما در چنین حالتی قرار نخواهد گرفت یا این اتفاق بسیار کم روی خواهد داد. هدف این ویدیو اطمینان دادن به برخی کاربران جهت مقاومت بالای بدنه گلکسی نوت 8 نسبت به خراش و  ضربه خوردن می‌باشد.

در روزهای آینده ویدیوهای مربوط به تست هایی از قبیل رها شدن از ارتقاع و مقاومت صفحه نمایش و … درباره گلکسی نوت 8 و سایر پرچمداران تازه معرفی شده کمپانی‌های مختلف، در دیجی‌ رو منتشر خواهند شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.