دنیای تکنولوژی | آخرین اخبار تکنولوژی

کمبود موجودی گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس در آستانه‌ی عرضه به بازار!

به نظر می رسد بر خلاف آنچه درباره گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس انتظار می رود، مشکلاتی پیش آمده است. آن دسته از افراد که در کره جنوبی S8 و +S8 را پیش خرید کرده اند، سخت در تلاش و انتظار اند تا گوشی خریداری شده خود را تحویل بگیرند،  با وجود اینکه سامسونگ اطمینان داده است که هیچ گونه کمبود عرضه نداشته و به زودی گوشی های خریداری شده به دست خریداران خواهد رسید.

به نظر می رسد که مسئولین سامسونگ اعداد و ارقام اشتباهی در محاسبه میزان موجودی و تقاضا بدست آورده اند. به همین خاطر سامسونگ مهلت ثبت نام برای پیش خرید گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس را تا 30 آوریل تمدید کرد، یعنی 6 روز بعد از 24 آوریل که مهلت اولیه ثبت نام بود.

سامسونگ برای توضیح این نا بسامانی به “ناهماهنگی موجودی انبار های خرده فروشی ها از نظر مدل و رنگ” اشاره کرد. برخی از فروشندگان نیز کمبود مدل های Midnight Black و Orchid Gray را متذکر شدند.

مشخص نیست که این کمبود موجودی سامسونگ فقط خریداران کره ای را شامل می شود و یا اینکه نقاط دیگر را هم تحت الشعاع قرار می دهد. اما اگر هنوز Galaxy S8 یا +S8 پیش خرید شده خود را دریافت نکرده اید، مجبورید اندکی صبر کنید تا این مشکلات برطرف شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع
مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar