فلای تودی

سامسونگ: مشکل رنگ قرمز صفحه نمایش گلکسی اس 8 به علت نقص سخت افزاری نیست

سامسونگ در کنفرانسی تلفنی ضمن اعلام درآمد سه ماهه اخیر خود اعلام کرد که مشکل رنگ قرمز صفحه نمایش های گلکسی اس 8 به علت نقص سخت افزارش نیست، بلکه تنظیماتی است که به صورت پیش فرض بر روی این گوشی ها اعمال شده است، و آزادانه می توان آن را تغییر داد. سامسونگ برای نشان دادن صحت گفته‌هایش یک بازرسی کامل بر روی گلکسی اس 8 ترتیب داد تا مشتریانش از سلامت این گوشی‌ها اطمینان حاصل کنند.

سامسونگ با اظهاراتش در این باره، شایعاتی که حول محور معیوب بودن چیپ‌ها و مشکلات سخت افزاری بیان شده بود، را تکذیب کرد. هم چنین اعلام کرد که اگر چه خود کاربران نیز می توانند از طریق مسیر :
Settings > Display > Screen Mode > Color balance meny تنظیمات رنگ را تغییر دهند اما به زودی به‌روز‌رسانی‌ای را ارائه خواهد کرد تا به صورت پیش فرض این تنظیمات انجام گیرند و نیازی به آن نباشد که کاربران به صورت دستی این تنظیمات را اعمال کنند.

احتمالاً برای به‌روز‌رسانی گفته شده باید حتما به وای-فای دسترسی داشته باشید.

چه کسی باور می کند رنگ قرمز آزار دهنده صفحه نمایش گلکسی اس 8 یک ویژگی بوده است؟ اساساً، سامسونگ همیشه ترفندی را برای رهایی از نقص‌هایش در پیش می‌گیرد. به جای این که وجود ضعف را قبول کند، اذعان می‌کند که این یک ویژگی است. البته این را هم باید در نظر بگیریم که هیچ کمپانی‌ای از وجود نقص در محصولاتش مصون نیست.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها