با اپلیکیشن جدید اپل تی وی آشنا شوید: TV

رویداد اپل در حال برگزاری است و طبق شایعات پیشین اپل از راهنمای تلویزیون خود برای اپل تی وی رونمایی کرد. این اپلیکیشن، فیلم و برنامه‌های تلویزیونی را در یک مکان قابل جستجو جمع آوری می‌کند و همانطور که Jen Folse، طراح این اپلیکیشن بر روی استیج نشان داد، فشردن دکمه پخش در این برنامه بدون هیچ گونه دخالت با منو، بلافاصله منجر به شروع پخش آنلاین در برنامه‌های مرتبط نظیر  HBO Now می‌شود.

منوی اصلی “Watch Now” با قابلیت لاگین یکپارچه خود، اپلیکیشن هایی که وارد آن‌ها شده‌اید را شناسایی می‌کند و گزینه‌هایی برای دسترسی به آن‌ها برای شما به نمایش می‌گذارد. اپلیکیشن TV تنها به اپل تی وی اختصاص ندارد و بر روی آیفون و آیپد نیز می‌توان از آن استفاده کرد.

دیگر ترفند جدید اپل تی وی فراخواندن دستیار مجازی هوشمند سیری در استریم های آنلاین و کنترل اپلیکیشن های سوم شخص است. این ویژگی جدید به واسطه یک به‌روزرسانی در ماه دسامبر در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

ویژگی‌های کلیدی اپلیکیشن TV عبارتند از:

  • Watch Now: Watch Now مکانی است که در آن کاربران می‌توانند کالکشن خود از نمایش‌ها و فیلم‌ها را از آیتونز یا سایر برنامه‌های مربوطه مشاهده کنند. از بخش Watch Now کاربران می‌توانند به بخش Up Next یا Recommended بروند تا فیلم یا برنامه مورد علاقه خود را برای پخش انتخاب کنند.
  • Up Next: در این بخش کاربران می‌توانند از برنامه‌ها و فیلم‌های در حال پخش خود لذت ببرند که شامل جدیدترین محصولات خریداری شده از آیتونز نیز می‌شود و به ترتیب علاقه و بیشترین احتمال پخش دسته بندی شده‌اند. به عنوان مثال وقتی کاربر، یک قسمت از سریالی را به پایان می‌رساند، قسمت بعدی به صورت خودکار در ابتدای صف Up Next قرار می‌گیرد، البته اگر اپیزود بعدی سریال مورد نظر در آن زمان در دسترس باشد. علاوه بر این، در هر زمان کاربران می‌توانند از سیری درخواست کنند که پخش را درست از همان جایی که نمایش را رها کرده بودند، ادامه دهد.
  • Recommended: در این بخش کاربران می‌توانند در بین برنامه‌ها و فیلم‌های مهم و محبوب جستجو کنند، که شامل فیلم‌های انتخاب شده توسط کارکنان اپل می‌شود که در بخش‌هایی نظیر کودکان، علمی تخیلی و کمدی دسته بندی شده‌اند.
  • Library: کاربران می‌توانند به تمام مجموعه فیلم‌ها و سریال‌هایی که از آیتونز خریداری کرده‌اند از این بخش دسترسی داشته باشند.
  • Store: اگر کاربران به دنبال چیز جدیدی می‌گردند، می‌توانند در این بخش جستجو کنند تا با برنامه‌های ویدیویی مورد علاقه خود که هنوز دانلود نکرده‌اند، آشنا شوند و همچنین مطالب مورد علاقه خود را از بین جدیدترین مطالب منتشر شده در آیتونز انتخاب کنند.
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها