LG X Power؛ اسمارت‌فونی با بهترین عمر باتری

وقتی که از کاربران می‌پرسید دوست دارند کدام بخش از اسمارت‌فون‌های امروزی بیشتر از همه دست‌خوش پیشرفت شود، آن‌ها بدون معطلی به شما پیشرفت در زمینه‌ی عمر باتری را به شما پاسخ خواهند داد.

تقاضا برای گوشی‌هایی با عمر باتری بالا، برخی از شرکت‌های پایین‌رده را به سمت ساخت اسمارت‌فون‌هایی با باتری‌های بسیار بزرگ کشاند، اما این دسته از گوشی‌ها اغلب بسیار ضخیم بوده و در استفاده‌ی روزانه چندان به کار نمی‌آیند.

البته بعضی دیگر از دستگاه‌ها هم هستند که طراحی و ساخت را فدا نکرده و در کنار کیفیت ساخت خوب، از باتری بزرگی نیز بهره می‌برند. شائومی، کمپانی معروف چینی یکی از این شرکت‌ها است. شرکتی که با معرفی گوشی‌های سری ردمی و اخیراً می مکس خود توانست در ارائه‌ی اسمارت‌فون‌هایی با عمر باتری فوق‌العاده، موفق عمل کند.

اما اکنون با غول جدیدی در این زمینه مواجه هستیم. ال جی ایکس پاور نام دستگاه ارزان قیمتی است که موفق شده در رنکینگ عمر باتری ما از محصولات موفق، همه را کنار بزند و در صدر جدول قرار بگیرد.

ایکس پاور با رکورد 15 ساعت و 18 دقیقه در تست ما موفق شده امتیازی دو برابر دستگاه محبوبی چون سامسونگ گلکسی اس 7 اج به دست بیاورد، حتی اپل آیفون 6 اس پلاس و گلکسی نوت 7 هم در برابر این ارزان قیمت کره‌ای حرفی برای گفتن نخواهند داشت. تمام دستگاه‌ها در شرایطی یکسان و با قرار گرفتن میزان روشنایی صفحه روی 200 نیت مورد آزمایش قرار می‌گیرند.

در حالی که ال جی وعده‌ی عمر باتری 2 روزه را به خریداران می‌دهد، کسی که عادت به روشن نگاه داشتن دائمی تلفن همراهش ندارد به راحتی می‌تواند با یک بار شارژ کردن تا 3 روز و یا حتی 4 روز به دور از پریز برق سر کند.

آیا ال جی ایکس پاور را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟ بله، اگر به دنبال دستگاهی ارزان قیمت با باتری عالی هستید چرا که نه، اما اگر دنبال اسمارت‌فونی که از هر جهت فوق‌العاده باشد، می‌گردید، خیر. این گوشی پایین‌رده از قدرت پردازشی چندان بالایی بهره نمی‌برد و چیپست مدیاتک MT6735 تنها برای کارهای روزمره جواب‌گو خواهد بود. ایکس پاور هم‌چنین حافظه‌ی داخلی محدودی داشته و صفحه‌ی نمایش آن کمی به رنگ آبی تمایل دارد. بله، این گوشی باتری بسیار خوبی دارد و همین شاید برخی را به خرید آن مجاب کند.

LG X Power؛ اسمارت‌فونی با بهترین عمر باتری