آی پینز

ویندوز 7 هنوز نمرده است! یک به‌روزرسانی دیگر در راه است

سریال «بازی تاج و تخت» دیالوگ مشهوری داشت با این مضمون: “چیزی که مرده هرگز نمی‌میرد“. اما ظاهراً‌ این جمله تنها به سریال تاج و تخت و دنیای وستروس محدود نمانده و حالا می‌توان آن را برای ویندوز 7 مایکروسافت هم به کار برد!

تنها چند هفته بعد از اینکه مایکروسافت آخرین آپدیت امنیتی ویندوز 7 را منتشر کرد، مجبور شده تا یک به‌روزرسانی دیگر را برای برطرف کردن باگ مربوط به تصویر زمینه در این سیستم عامل، عرضه کند.

بیشتر بخوانید:

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که به‌روزرسانی KB4534310 دارای باگی بوده که باعث می‌شود تصویر زمینه رایانه هنگام استفاده از گزینه Stretch به صورت یک صفحه ساده مشکی نمایش داده شود. به عبارت دیگر، مایکروسافت اشکالی را در آخرین آپدیت امنیتی خود برای ویندوز 7 کشف کرده و این یعنی پشتیبانی از این سیستم عامل افسانه‌ای هنوز متوقف نشده است!

مایکروسافت می‌گوید:

ما در حال کار بررسی موضوع هستیم و یک به‌روزرسانی جدید را در آینده ارائه خواهیم داد که برای کلیه دارندگان ویندوز 7 و ویندوز سرور 2008 R2 SP1 در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیش از این گفته شده بود که مایکروسافت به‌روزرسانی بعدی را تنها در اختیار سازمان‌هایی قرار خواهد داد که با پرداخت هزینه خواهان تمدید پشتیبانی از نسخه‌های ویندوز 7 خود شده‌اند.

در حال حاضر مایکروسافت به کسانی که با مشکل سیاه شدن تصویر زمینه مواجه شده‌اند، پیشنهاد کرده که در هنگام تنظیم تصویر زمینه از گزینه‌ای غیر از Stretch مانند Fill ، Fit ، Tile و Center استفاده کنند یا از تصویری به عنوان پس زمینه استفاده کنند که رزولوشن آن دقیقاً‌ با رزولوشن صفحه نمایش یکسان است.

منبع mashable
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها