بلیط هواپیما

نکسوس 5 و نکسوس 7 به‌روزرسانی اندروید 7.0 را دریافت نخواهند کرد

گوگل روز گذشته اندروید 7.0 نوقا را به صورت رسمی منتشر کرد و دستگاه‌های نکسوس فوراً این آپدیت جدید را دریافت خواهند کرد. با این حال طبق اعلام گوگل این به‌روزرسانی جدید اندروید بر روی دو دیوایس نکسوسی منتشر نخواهد شد و آن‌ها همچنان از اندروید مارشمالو استفاده خواهند کرد.

در این رابطه گوگل پشتیبانی از دو نکسوس قدیمی و در عین حال پر طرفدار نکسوس 5 و نکسوس 7 (2013) را متوقف کرده و این دو دیوایس به‌روزرسانی رسمی اندروید 7.0 نوقا را دریافت نمی‌کنند و بر روی اندروید 6.0 مارشمالو باقی می‌مانند. به این ترتیب دستگاه‌های نکسوس پشتیبانی شده توسط گوگل برای دریافت اندروید 7.0 نوقا شامل نکسوس 6نکسوس 5نکسوس 5، نکسوس 9، نکسوس پلیر، تبلت Pixel C و General Mobile 4G می‌باشند.

این دستگاه‌های ذکر شده هم اکنون نسخه جدید اندروید را دریافت خواهند و گوگل این به‌روزرسانی را مستقیماً به گوشی‌های هوشمند و تبلت ها ارسال می‌کند و از این طریق مدت زمان انتظار کاربران اندرویدی برای دریافت به‌روزرسانی‌های بزرگ را از بین می‌برد.

با این حال که گوگل دیگر از نکسوس 5 و نکسوس 7 پشتیبانی نمی‌کند اما با گذشت زمان سورس کدهای اندروید 7.0 منتشر خواهد شد و به وسیله آن توسعه دهنگان رام‌هایی طراحی میکنند که اندروید 7.0 را به این دیوایس‌ها می‌آورد، اگرچه این دو گوشی هیچ وقت آپدیت رسمی اندروید 7.0 را دریافت نمی‌کنند اما از این طریق می‌توانند طعم نوقا را بچشند.

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد