با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

شاید با دیدن فیلم‌های آمریکایی و هالیوودی به این فکر افتاده باشید که قد بازگران معروفی چون تام کروز و ..، به راستی چقدر است؟ آیا همانطور که در فیلم ها نمایش داده می‌شود، ستاره های هالیوودی دارای قد بلندی هستند و یا حقه‌های فیلم سازی و نوع پوشش باعث شده این بازیگران قد بلندتر به نظر برسند؟ در این مطلب می خواهیم قد کوتاه ترین بازیگران مرد هالیوود را معرفی کنیم. با دیجی رو همراه باشید.

1- تام کروز (Tom Cruise)

تام کروز یکی از چهره‌های معروف هالیوود بوده و کمتر کسی است که نام وی را تا به حال نشنیده و یا حداقل یکی از فیلم‌های او را در طول زندگی خود ندیده باشد. کروز 173 سانتی متر قد دارد و حتی از همسران قبلی خود یعنی Nicole Kidman و Katie Holmes کوتاه قدتر است!TheMummy - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

2- Elijah Wood

تقریبا اکثر افراد این بازیگر را برای ایفای نقش در سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها (Lord of the Rings) می‌شناسند. این بازیگر محبوب قدی معادل 170 سانتی متر دارد.DirkGently - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

3- Zac Efron

قد این بازیگر 176 سانتی‌متر است اما به دلیل جذابیت زیاد ظاهری و عضله‌های ورزشکاری که دارد، این کوتاهی قد خیلی به چشم نمی‌آید.CinemaSociety - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

4- Jonah Hill

Jonah Hill، ستاره‌ی فیلم‌های کمدی قدی معادل 173 سانتی‌متر دارد.23rdAnnualScreenActors - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

5- Kanye West

این بازیگر با داشتن یک متر و هفتاد و شش سانت قد، هماهنگی بسیار خوبی با همسر خود یعنی کیم کارداشیان (Kim Kardashian) که 161 سانتی‌متر قد دارد، به وجود آورده است.KanyeWest - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

6- Bruno Mars

با قد 167 سانتی متر، هرچقدر هم که این خواننده از نظر قدی کوتاه باشد اما نظر صدا و موسیقی همواره در بالاترین رده قرار داشته و همواره جایگاه اول را به خود اختصاص داده است.Jingle - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

7- Al Pacino

آل پاچینو این ستاره‌ی افسانه‌ای با داشتن قدی معادل 173 سانتی‌متر نیز در این لیست قرار گرفته است.AmericanFilm - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

8- Ben Stiller

قد این بازیگر تقریبا 173 سانتی‌متر است اما با این حال از همسر خود یعنی کریستین تیلور (Christine Taylor) قد بلندتر محسوب می‌شود

Nantucket - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

9- Joe Pesci

تقریبا اکثر مردم می‌دانند که این بازیگر کوتاه قد است، اما جالب است که بدانید وی تنها 161 سانتی متر قد دارد!Joe - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

10- Daniel Radcliffe

این بازیگر قدی برابر با 167 سانتی‌متر دارد و اکثرا وی را از دوران کودکی و ایفای نقش Daniel Radcliffe در سری فیلم‌های هری پاتر می‌شناسند.TommyHilfiger - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!از دیگر بازیگران کوتاه قد می توانیم به Mark Wahlberg و یا Kevin Hart اشاره کنیم که به ترتیب دارای قد 172.72 و 152 سانتی‌متر هستند!other - با قد کوتاه‌ترین بازیگران مرد هالیوود آشنا شوید!

منبع livingly

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar