ده پرسش حیاتی در مورد تریلر فیلم ثور: پایان جهان

استودیو مرول به تازگی اولین تریلر فیلم ثور: پایان جهان از سومین سه گانه خود را با بازی آسگاردین به نمایش درآورده است. درحالیکه دو فیلم پیشین توجیهی برای کشاندن او به میدگارد هستند(زمین فانی ما)،این بار او را در فضای کهکشان گرفتار می‌بینیم. در طول مسیرش او سلاح های‌اش را از دست می دهد، با دوستی قدیمی متحد می‌شود(هالک)، با دشمنی قدیمی(هلا)می جنگد و دوست جدیدی را پیدا می کند(والکیری).

طبیعتا، این سوال برای ما پیش می آید که این همه چگونه برای او پیش می آید، از اینرو در اینجا به 10 سوال حیاتی در مورد فیلم ثور: پایان جهان می پردازیم.

1.آیا این تریلر تنها نشانه ای از ضبط آزمایشی است؟

خوب، بصورت تکنیکی نباید بدون افکت های صدا صورت پذیرفته باشد و شاید سازندگانش بگویند که  تعجب می‌کنید که چگونه به این پایان بندی رسیده ایم. اما می گویند که (می دانیم که به این فکر می کنید که چگونه رخ داده است؟)که اساسا هردو یکی هستند. در واقع اینکه تریلر با یک نشانه اینترنتی شروع شود اولین نشانه ای از جذاب بودن آن است، بخصوص وقتی کارهای دیگر کارگردان آن، تاکیتا وای تیتی همچون، آنچه در سایه انجام می‌دهیم و شکار برای مردم وحشی را دیده باشید.

2.آیا ثور می تواند با محبوبش جولنیر ملاقت کند؟

ثور: پایان جهان همچنین مخاطبانش را با حذف جولنیر، شوکه می کند و درنخستین تریلر دقیقا آن را نشان می‌دهد: او درنبردی با هلا نابود شده است.

ردپاهای بعدی ثور را با سلاح های دیگر نشان می دهد اما ثور بدون چکشش مثل کپک بدون سپرش و یا مردآهنی بدون زره اش است. شاید اشتباه به نظر آید. آیا واقعا این موقعیت پایانی برا جولنیر است یا به طریقی ثور به اسلحه خود می‌رسد؟

3.هلا کیست و چه می خواهد؟

با صحبت هلا، تریلر جدید اولین نشانه ها را از کاراکتر منفی به ما می دهد، که شاید او را الهه مرگ بتوان خواند. نقش او را کیت بلانشت بازی می‌کند و مثل هر نقش دیگری که او ایفا کرده، بی نظیر است

بلانشت اخیرا اشاره کرده است که هلا سال ها در زندانی محبوس بوده است. در پایان جهان، او آماده است تا انتقام خود را بگیرد و از تریلر می توان فهمید که گویا موفق هم می شود. اما آیا تنها بخاطر انتقام می آید؟ یا شاید فکر بزرگتری در ذهنش دارد؟

4.چگونه ثور: پایان جهان در نقش نگهبان کهکشان عمل می کند؟

بین موسیقی متن راک کلاسیک(نغمه ی مهاجر)، و شاید این فیلم را بتوان سومین فیلم نگهبانان کهکشان نامید؟در این فیلم ردپای جنگ ستارگان نیز در زمان سقوط به سیاره دیده می شود و برخی از مخاطبان کمیک در توییتر آن را با اثر جک کیربی و والت سیمونسون مقایسه کرده اند.

5.چه بر سر لاکی می آید؟

در قسمت پیشین(ثور:جهان سیاه)، اودین را در تخت آسگاردین و در انتهای ماجرا دیدیم.در این تریلر گویا لاکی با یونیفورمی جدید،یک جفت چاقو و سلاح های جدید باز می گردد.تریلر به ما می گوید که او به نیروهای استاد ملحق می شود.و همچنین می توانیم حدس بزنیم که او را بر روی زمین و بدنبال چیزی ببینیم،چرا که دکتر استرنج سرزمین ما را در تعقیب ثور دنبال می کند.اما اینکه چگونه با هم جور در می آید بایدمنتظر بمانیم.

6.چرا والکیر با استاد همکاری می کند؟

لاکی تنها کسی نیست که در کاهوت، استاد را همراهی می کند.والکیر نیز با بازی تسا تامسون با آوردن ثور برای او،با او همکاری می کند.اما اینکه چرا با او همکاری می کند و اینکه چه زمانی و چگونه با ثور گروهی را تشکیل می دهندو اینکه او چه احساسی در مورد ثور دارد را ما فعلا نمی دانیم.

7.هالک چگونه از این گوشه جهان سر بیرون می آورد؟

آخرین باری که ما هالک را دیدم در نقشی ناشناخته در پایان فیلم انتقامجویان: عصر الترون بود. حالا چگونه تبدیل به کلادیاتور فضایی می شود؟

نمی توان منتظر کشف این سفر هالک و داستان آن شد.

8.چه زمانی سفر صورت می گیرد؟

مارک روفالو ثور: پایان جهان را به عنوان فیلمی جاده ای با نقش های هالک و ثور می داند، ام تریلر آن ها را همچنان بصورت گلادیاتور در صحنه نبر نشان می دهد. ثور بیشر مشتاق است تا دوستش را خارج از ماموریت ببیند اما هال وقت تلف کردن را اصلا دوست ندارد. این دو چه اوقاتی را در کنار یکدیگر دارند؟

9.چه کسی پیروز می شود،هالک یا ثور؟

شاید دیدن دعوای دو دوست سخت باشد اما واقعا هیجان انگیز است.همانطور که مشتاق بودیم تا اجتماع انتقام جویان را در کنار همدیگرببینی ، ما همچنین این سوال را در مورد تمامی افراد دراینجا داریم. چه کسی از بین این دو نفر نبرد را می برد؟

10.دریل،همخانه‌ی ثور کجاست؟

تا آنجا که می دانیم، دریل در این قسمت جدید نیست اما چه می توانیم در موردش بگوییم؟

ما رفقا را دوست داریم و دلمان برایشان تنگ می شود و می خواهیم بدانیم که چه بر سرشان آمده است. اگرچه گفته می شود که بین 80 تا 90 درصد فیلم بر روی زمین اتفاق می افتد، می دانیم که ثور مسافت زیادی را برای ملاقات استفن طی می کند، که شاید در این بین سلامی هم به دریل بکند.

منبع ماشبل
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها