هواوی میت 9 در سه ورژن مختلف عرضه خواهد شد

امروز رندرهای جدیدی از گوشی هواوی میت 9 را در رنگ‌های مختلف به شما نشان دادیم. شایعات زیادی حول محور این دستگاه رده بالا وجود دارد. یکی از این شایعاتی که در اوایل این ماه شنیده بودیم، حالا درست امروز تأیید شده است. این‌طور که به نظر می‌رسد، هواوی میت 9 در ورژن‌های مختلفی عرضه خواهد شد و یکی از این ورژن‌ها، دارای 6 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه‌ی داخلی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

یک بنر تبلیغاتی که ادعا می‌شود توسط خود شرکت هواوی طراحی شده است، امروز در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است و نشان می‌دهد که این فبلت پرچم‌دار در سه مدل مختلف عرضه خواهد شد. یک مدل دارای رم 4 گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی 64 گیگابایتی خواهد بود و در سه رنگ با قیمتی در حدود 480 تا 510 دلار موجود خواهد بود. ورژن دیگر این فبلت دارای 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه‌ی داخلی است و در 5 رنگ با قیمتی در حدود 585 دلار برای فروش قرار می‌گیرد. مدل پریمیوم اما قرار است دارای حافظه‌ی اجرایی 6 گیگابایتی و 256 گیگابایت حافظه‌ی داخلی باشد و برچسب قیمت 705 دلاری بر روی آن قرار گیرد.

بنر تبلیغاتی که ادعا می‌شود توسط هواوی طراحی شده و میت 9 را در رنگ‌ها و ورژن‌های مختلف نشان می‌دهد
بنر تبلیغاتی که ادعا می‌شود توسط هواوی طراحی شده و میت 9 را در رنگ‌ها و ورژن‌های مختلف نشان می‌دهد

طبق انتظارات باید شاهد استفاده‌ی هواوی از چیپست اختصاصی خود با نام کایرین 960 در میت 9 باشیم. دوربین اصلی این دستگاه دوگانه خواهد بود و هر دو لنز این دوربین دوگانه 20 مگاپیکسلی است. همانند آن‌چه که در هواوی پی 9 دیده بودیم، این دوربین دوگانه با همکاری شرکت «لایکا» طراحی شده است. در قسمت پایین فبلت جدید هواوی، یک پورت از نوع Type-C قرار دارد. میت 9 با اندروید 7 نوقا پیش فرض نصب شده همراهی خواهد شد و رابط کاربری اختصاصی هواوی با نام Emotion UI در آخرین ورژن خود یعنی ورژن 5، بر روی اندروید 7 نوقا قرار می‌گیرد. ورژن 5 رابط کاربری اختصاصی Emotion UI هواوی، بیش از قبل به اندروید خام نزدیک خواهد بود.

انتظار می‌رود که هواوی میت 9 در ماه نوامبر رسماً از سوی شرکت چینی رونمایی گردد، برای مطلع شدن از آخرین اخبار در مورد این فبلت پرچم‌دار، با دیجی رو همراه باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar