گلکسی اس 10 سه مدل خواهد داشت که یکی دارای دوربین سه لنزه خواهد بود!

درادامه گزارشی که چند روز قبل منتشر شده و بیان کرده بود که پرچمدار سال آینده سامسونگ، یعنی گلکسی اس 10 در دو اندازه مختلف روانه بازار خواهد شد، امروز نیز ET News در یک گزارش جدید این مسئله را تأیید کرده و البته جزئیات جالب دیگری را نیز در مورد سیستم دوربین این گوشی فاش کرده است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

این گزارش جدید که تاحدودی زیادی اطلاعات اخیر درباره گلکسی اس 10 را مورد تأیید قرار داده، این نکته را نیز تأیید کرده که مدل کوچک تر این گوشی هوشمند دارای صفحه نمایشی 5.8 اینچی خواهد بود. البته، در مورد مدل بزرگ تر نیز به نظر می رسد یک صفحه نمایش 6.2 اینچی به جای نمایشگر 6.3 اینچی در این مدل به کار گرفته خواهد شد. به علاوه، به نظر می رسد سامسونگ بهبودهای زیادی را نیز در بخش دوربین پرچمدار خود اعمال کرده است، و از لحاظ دوربین ظاهراً قرار است گلکسی اس 10 دارای سه مدل مختلف با اسم های رمز Beyond 1 ،Beyond 0 و Beyond 2 باشد.

اولین مدل از گلکسی اس 10 دارای نمایشگری 5.8 اینچی بوده و نکته جالب اینکه ظاهراً لبه های صفحه نمایش آن خمیده نخواهد بود. در واقع این مدل به سبک گوشی های قدیمی سامسونگ، دارای نمایشگری مسطح و تخت خواهد بود. علاوه بر این، در زمینه دوربین هم یک سنسور تک لنزه در پشت بدنه تعبیه خواهد شد و با توجه به این مشخصات به نظر می رسد این مدل ارزان ترین مدل از گلکسی اس 10 خواهد بود. هنوز مشخص نیست که در این مدل پیشرفت های بزرگی نسبت به نسل گذشته خواهد داشت یا نه، هر چند که تخمین زده می شود قابلیت متغیر بودن دیافراگم دوربین همچنان در آن وجود داشته باشد.

مدل دوم که با اسم رمز Beyond 1 شناخته می شود، انتظار می رود مجهز به صفحه نمایشی 5.8 اینچی از نوع Infinity Display بوده و برخلاف مدل اول در پشت بدنه خود از یک دوربین دو لنزه استفاده کند. این مدل در واقع شباهت زیادی به گلکسی اس 9 پلاس خواهد داشت.

اما مدل سوم و آخرین مدل از صفحه نمایشی 6.2 اینچی استفاده کرده و ظاهراً بهبودها و پیشرفت های زیادی در بخش دوربین خواهد داشت. این طور که شایعات حکایت دارند، این مدل از گلکسی اس 10 مانند هواوی پی 20 پرو که در کنگره جهانی موبایل بارسلون (MWC 2018) معرفی شد، مجهز به دوربینی سه لنزه در پشت بدنه خود خواهد بود. ظاهراً این دوربین سه گانه متشکل از یک لنز اصلی با دریچه دیافراگم متغیر به همراه یک لنز تله فوتو و یک سنسور زاویه گسترده خواهد بود.

با توجه به اینکه هنوز گلکسی نوت 9 معرغی نشده، به نظر می رسد هنوز برای اظهار نظر در مورد صحت گزارش اخیر در رابطه با گلکسی اس 10 کمی زود است. اما به هر حال اگر این گفته ها صحت داشته باشند در این صورت این دومین بار خواهد بود که سامسونگ سه مدل مختلف از گوشی پرچمدار سری گلکسی اس را در یک سال روانه بازار می کند. پیش از این و در سال 2015 این شرکت سه گوشی گلکسی اس 6، اس 6 اج و اس 6 اج پلاس را عرضه کرده بود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها