بلیط هواپیما

۳ اپلیکیشن برتر مدیریت فایل ( فایل منیجر ) اندروید

همانطور که مطلع هستید یکی از نقاط قوت سیستم عامل اندروید در مقابل رقبای دیگر باز بودن این پلتفرم برای توسعه دهندگان است به طوری که هر گونه اپلیکیشنی برای آن تولید می شود و به راحتی می توان به فایلهای سیستم عامل دسترسی داشت.

قطعا اگر یک دیوایس اندرویدی داشته باشید به یک اپلیکیشن مدیریت فایل ( فایل منیجر) احتیاج پیدا می کنید. فایل منیجرهای زیادی در پلی استور گوگل وجود دارد اما به نظر ما بهترین اپ مدیریت فایل آن است که به راحتی امکانات زیادی در اختیار فرد قرار دهد و رابط کاربری ساده و روانی داشته باشد.

ما تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌های مدیریت فایل را گرد هم آوردیم که در ادامه آمده اند.

Solid Explorer

دانلود ( ۱۴ روز آزمایشی)

این اپلیکیشن با رابطه کاربری جذاب و استاندارد جدید گوگل (Material Design) طراحی شده است و یکی از بهترین اپلیکیشن های مدیریت فایل اندروید می باشد. با Solid Explorer می توان از طریق  FTP و USB OTG به فایل های خارجی دسترسی داشت و تمامی چیزهایی که از یک فایل منیجر انتظار می رود در این اپ وجود دارد. همچنین می توان رابطه کاربری این اپلیکیشن را سفارشی کرد و  بر اساس سلیقه قالب و رنگ آن را دگرگون ساخت. اما متاسفانه Solid Explorer  کاملا رایگان نیست و بعد از ۱۴ روز باید آن را خریداری کنید.

ES File Explorer

دانلود( رایگان)
یکی از محبوب ترین اپ های مدیریت فایل ES File Explorer می باشد که بیشتر کاربران اندروید  تجربه کار با آن را دارند. قدرت این اپلیکیشن از جایی می آید که تمامی امکانات را در یک محیط ساده جمع آوری کرده است. با استفاده از ES File Explorer می توان به اطلاعات فضاهای ابری، FTP و حافظه های خارجی و داخلی دیوایس خود دسترسی داشت و از طریق کنترل از راه دور فایل های که در دیوایس های دیگر شبکه وجود دارد را مدیریت کرد. همچنین این اپلیکیشن از فرمت های گوناگون مانند  ZIP/RAR پشتیبانی می کند و ابزارهایی برای پشتیبان گیری از اطلاعات در اختیار کاربر قرار می دهد. این اپ بر خلاف  Solid Explorer  کاملا رایگان است.

Astro File Manager

دانلود ( رایگان)
Astro File Manager اپلیکیشن دیگری است که می توان در دسته برترین ها قرار داد. از ویژگی های مهم این اپ می توان به سازماندهی، مشاهده و اصلاح تمامی تصاویر، موسیقی، فیلم، اسناد و مدارک ، پشتیبان گیری از اپ های دیگر و مدیریت کلی اطلاعات شما بدون در نظر گرفتن اینکه کجا قرار دارند اشاره کرد. با نصب این اپ همه این امکانات به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

phonearena

مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد