سه گوشی هوشمند پیکسل با پردازنده‌های اسنپدارگون 835 رونمایی خواهند شد

هر سال کمپانی گوگل گوشی‌های هوشمند اندرویدی جدید خودش را روانه بازار می‌کند ولی معلوم نیست که در هر سال چند عدد گوشی جدید را رونمایی کند. برای مثال در سال گذشته میلادی گوگل دو عدد گوشی هوشمند را به بازار معرفی کرد ولی احتمال دارد سال 2017 میلادی تعداد بیشتری گوشی هوشمند را رونمایی کند. قبلاً خبرهای منتشر شده ادعای دو مدل جدید گوشی هوشمند پیکسل را کرده بودند ولی به توجه به خبرهای جدید به نظر می‌رسد سه مدل جدید تلفن همراه هوشمند از این کمپانی را در سال جاری خواهیم دید.

به علاوه پروژه منبع باز اندروید (AOSP= Android Open Source Project) در خبر جدیدش اسامی رمزی گوشی‌های جدید پیکسل را فاش کرده است. در این خبر آمده که کمپانی گوگل در حال کار کردن بر روی سه گوشی هوشمند با نام‌های رمزی Walleye، Muskie و Taimen است و به زودی این گوشی‌ها را رونمایی خواهد کرد.در حال حاضر ما می‌دانیم که گوشی هوشمند با نام رمزی Walleye نسل بعدی گوشی پیکسل ایکس ال (Pixel XL) و تلفن همراه با نام رمزی Muskie دنباله رو گوشی‌های معمولی پیکسل خواهد بود. متاسفانه گوشی هوشمند با نام رمزی Taimen هنوز رمزآلود است ولی بعضی از کارشناسان معتقدند که این دستگاه می‌تواند تبلت جدید یا فبلت دیگری از گوشی هوشمند پیکسل ایکس ال با صفحه نمایش بزرگتر باشد.

یکی دیگر از اطلاعات منتشر شده از سوی AOSP شامل اطلاعاتی درباره چیپ پردازشی گوشی‌های هوشمند مذکور است. در این خبر جدید اعلام شده که هر سه گوشی هوشمند مجهز به پردازنده‌های اسنپدارگون 835 همانند گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ گلکسی اس 8 (Galaxy S8) و اس 8 پلاس (Galaxy S8 Plus) خواهند بود. برای خبرهای بیشتر از محصولات کمپانی گوگل همراه دیجی رو باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع phonearena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها