تریلر فیلم IT رکورد پر بیننده ترین تریلر در یک روز را زد![تماشا کنید]

پول، بسیاری از شناخته شده ترین شخصیت های سینما را امسال به پرده عریض بازمی گرداند.یکی از غیرمنتظره ترین آن ها پنی وایز دلقک از اثر ترسناک و عاشقانه استفان کینگ، IT است.در پی سریال های اقتباسی تولید شده در دهه 90(( یکی از بهترین اجرای تیم کری در نقش پنی وایز)) ، آندرس موسچتی اثری را در ژانر وحشت و اکشن دوباره به روی صحنه می آورد .این اثر با درجه R،پیشتر موافقت خود استفن کینگ را جلب کرده است.چیزی که شمار علاقه مندان نویسنده آن می دانند این بوده که ممکن است، اثر سینمایی همپای داستان اصلی نباشد. اولین تریلر IT چندی پیش به نمایش در آمد که واکنش مثبت مخاطبان را در پی داشت. اما پیشبینی می شود تا زمان اکران آن در چند ماه آینده، IT تمام تلاش خود را برای جذب مخاطبان به صورت اینترنتی می کند.

گزارش ها حاکی از این است که تریلر فیلم IT رکورد پر بیننده ترین تریلر در یک روز را زد! تریلر این فیلم پس از انتشار و طی مدت 24 ساعت بیشتر از 197 میلیون بار در یوتیوب دیده شد و رکوردهای پیشین را جابه‌جا کرده است! پیش از این تریلر فیلم «سریع و خشمگین ۸» با ۱۳۹ میلیون بازدید اینترنتی در ۲۴ ساعت نخست رکورددار بود. پس از «ایت» و «سریع و خشمگین ۸»‌، تریلر فیلم‌های «دیو و دلبر» با ۱۲۷ میلیون و ۶۰۰ هزار بازدید، «پنجاه پرده تاریک‌تر» با ۱۱۴ میلیون بازدید و «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد»‌ با ۱۱۲ میلیون بازدید قرار گرفته‌اند.

جدا از واکنش های مثبت بسیار حول بازسازی مجدد آن، این واکنش ها را به هیچ شکی باید از استراتژی بازاریابی رسانه‌ی اجتماعی فوق العاده از NEW LINE و WARNER دانست. در فیسبوک و توییتر بیشترین جستجو را داشته است و حتی در یوتیوب هم به رتبه اول رسیده است.

گزارش ها نشان می دهد که 81 میلیون از این بازدید ها در فیسبوک صورت گرفته که 8/1 میلیون آن ها در آمریکا بوده است. بنابراین با این استقبال شدید از آن، فیلم یکی از قابل پیشبینی ترین اکران های نیمه اول سال را خواهد داشت. واکنش بیشتر هواداران استفن کینگز خالق اثر داستانی،زیاد هم بد نبوده است. حالا امید می رود کهIT، پاسخگوی این سطح وسیع از انتظارات باشد.

منبع اسکرین رنت
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها