توییتر برای اپلیکیشن Vine برنامه‌های ویژه‌ای دارد

چند وقتی می‌شود که خبرها حاکی از آن هستند که اپلیکیشن و شبکه‌ی اجتماعی Vine(انگور) که متعلق به توییتر می‌باشد قرار است از کار بیفتد و برای همیشه کنار برود. بسیاری از کاربران این شبکه‌ی اجتماعی از این خبر متأثر شده بودند ولی امروز خبر رسید که این شبکه‌ی اجتماعی کاملاً از بین نخواهد رفت ولی دچار تغییرات گسترده‌ای خواهد شد و توییتر برایش برنامه‌های ویژه‌ای دارد.

با توجه به اطلاعاتی که در دست هست این شبکه‌ی اجتماعی در حوزه‌ی عکاسی و فیلمبرداری و به اشتراک گذاری آن‌ها باقی خواهد ماند ولی قابلیت‌های دیگری به آن اضافه می‌شود. این یعنی شما هنوز می‌توانید ویدیوهایی به طول 6 ثانیه ضبط کرده و آن‌ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. گفته می‌شود که در آینده شما می‌توانید ویدیوهای دیگران را دانلود کرده و ذخیره نمایید.

با توجه به محبوبیت اپلیکیشنی مانند اینستاگرام شانس موفقیت برای Vine بسیار پایین است ولی شاید با کمی خلاقیت بتواند کاربران را به سوی خودش جذب کند.

این خبر برای دوستداران Vine بسیار خوشحال کننده بود زیرا زمانی که خبر از میان رفتن این اپلیکیشن اعلام شد شاهد سیل عظیمی از ویدیوهای جالب و تقریبا ناراحت کننده درباره‌ی این اتفاق در اینستاگرام بودیم.

نظر شما درباره‌ی این اتفاق چیست؟

آیا تا به حال از Vine استفاده کرده اید؟

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع mashable
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها