گوگل دو گوشی میان‌رده جدید در دست ساخت دارد

گوگل در سال 2019 برای اولین بار خط گوشی‌هایی میان‌رده را نیز در کنار پرچمدارهای سری پیکسل روانه بازار کرد و طرفداران انتظار دارند این کمپانی امسال هم این روند را ادامه دهد. طبق اطلاعاتی اخیراً‌ ارائه شده، گوشی‌های مقرون به صرفه این شرکت در سال 2020 که به احتمال زیاد پیکسل 4 ای و پیکسل 4 ای ایکس ال نام خواهند داشت در دست تولید هستند و از تراشه‌های اسنادپراگون 730 و اسنپدراگون 765 استفاده خواهند کرد. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

گوشی‌های میان‌رده جدید گوگل در حال حاضر با اسم‌های رمز redfin ،sunfish و bramble شناخته می‌شوند. اولین دستگاه یعنی sunfish با تراشه اسنپدراگون 730 در دست ساخت است و ظاهراً‌ رقیبی برای میان‌رده‌‌های مطرح بازار مانند ردمی کی 30 و گلکسی ای 71 خواهد بود.

گوگل پیکسل 4 ای

دو گوشی دیگر یعنی redfin و bramble هم به تراشه اسنپدراگون 765 مجهز خواهند بود. با این حال، انجمن XDA-Developers فاش کرده که مدل اول توسط FIH Mobile ساخته می‌شود که یکی از زیرمجموعه‌های شرکت Foxconn است. این گوشی بر پایه اندروید 10 توسعه می‌یابد که البته با توجه به تولید آن توسط گوگل، انتظاری غیر از این هم نمی‌رود. با توجه به اینکه در مورد مدل دوم هیچ اطلاعات خاصی منتشر نشده، تخمین زده می‌شود که یکی ز این دو دستگاه تنها یک بورد توسعه بوده و دیگری مربوط به مدل واقعی پیکسل 4 ای ایکس ال باشد.

اگر پیکسل 4 ای ایکس ال واقعاً‌ به اسنپدراگون 765 که دارای مودم فایو جی داخلی است مجهز باشد، در این صورت باید منتظر محصولی در رده میان‌رده‌های قدرتمند بازار و با قیمت نسبتاً‌ بالا، مانند گلکسی اس 10 لایت، اوپو رنو 3 پرو و گلکسی نوت 10 لایت باشیم.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها