انتشار بازی Uncharted 4 بار دیگر به تاخیر افتاد

در ماه دسامبر سال گذشته “ناتی داگ” تازه ترین عنوان از سری بازی های Uncharted را با نام” Uncharted 4: A Thief’s End” معرفی و اعلام کرد که این بازی در مارس 2016 انتشار خواهد یافت، اما بعد از مدتی، گفت که این بازی با یک ماه تاخیر و در آوریل همان سال عرضه می‌شود. حال امروز باز هم خبری مبنی بر تاخیر دوباره در عرضه این بازی منتشر شد که می‌تواند یک خبر بد  برای علاقه‌مندان به این بازی باشد!

با توجه به مطلبی که کمپانی سونی در وبلاگ خودش قرار داده، به نظر می‌رسد که سونی و ناتی داگ قصد دارد تا بار دیگر در عرضه این بازی تاخیر ایجاد کنند. بر اساس این خبر نسخه جدید Uncharted در 10 مه سال جاری منتشر خواهد شد. شان لایدن در این مقاله نوشته است:

” تیم ناتی داگ به سختی مشغول توسعه این بازی است. در اواخر ماه جاری ما شاهد گلد شدن عنوان Uncharted 4: A Thief’s End  هستیم که پس از آن مراحل تولید آغاز می‌شود. با توجه به درخواست‌های سطح گسترده Uncharted 4، ما باید تمامی آنها را پاسخگو باشیم و مطمئن باشیم تمام گیمر‌ها و علاقه مندان به این بازی روز نخست این بازی را تجربه کرده و به آن دسترسی داشته باشند. به همین جهت تصمیم بر عقب انداختن زمان عرضه بازی به مدت دو هفته گرفتیم تا برای تولید بازی کمی زمان بخریم”

وی همچنین در ادامه عنوان کرده:

“می‌دانیم که ممکن است این خبر برای علاقه‌مندان ناراحت کننده باشد و متاسف هستیم که مجبور خواهید بود تا کمی بیشتر برای تجربه تازه‌ترین اثر ناتی داگ منتظر بمانید. اما خبر خوب این است که Uncharted 4 فوق العاده خواهد بود و  اطمینان کامل را به شما می‌دهیم که این بازی ارزش صبر کردن را داشته است. تیم ما  از همیشه مشتاق‌‌تر بوده تا آخرین ماجراجویی‌های Nathan Drake را تجربه کنید”

منبع ubergizmo
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد