مایکروسافت لانچر خود را با ویژگی‌های جدید آپدیت کرد

لانچر مایکروسافت یعنی Arrow Launcher در آپدیت جدیدی که دریافت کرده است، با ویژگی‌های جدیدی همراه شده که می‌توانید آن را همین الان از گوگل پلی استور دانلود کنید. در آپدیت جدید صفحه‌ی هوم قابلیت تنظیم کامل را خواهد داشت و می‌توانید ویجت‌ها و برنامه‌های مورد علاقه‌تان را در کنار هم روی صفحه‌ی Apps بیاورید. این آپدیت همچنین قابلیت خاموش کردن صفحه‌ی گوشی با دو بار لمس پشت سر هم را به لانچر برگردانده است.

ارو لانچر در آپدیت جدید از تصویر زمینه‌ی زنده و کلاژ نیز پشتیبانی می‌کند. با لمس طولانی عکس‌ها در بالای صفحه‌ی نمایش می‌توانید آن‌ها را مخفی و حاشیه نویسی کنید و یا به اشتراک بگذارید.

با نصب ارو لانچر کاربران برنامه‌هایی را که بیش از بقیه استفاده می‌کنند، به راحتی پیدا خواهند کرد، چرا که ارو لانچر برنامه‌ها را بر اساس استفاده لیست می‌کند. قابلیت یکپارچه‌ی Wunderlist (لیست انجام کار) اطمینان برقرار می‌کند که هرگز کارهای روزانه‌تان را فراموش نکنید. یادآوری‌ها با گوشی، کامپیوتر شخصی و وب سینک می‌شوند و می‌توانید آن‌ها را در تب یادآوری‌ها ببینید. در تب مخاطبین کسانی را که بیشتر از همه با آن‌ها ارتباط دارید خواهید دید. در قسمت «به تازگی» هم آخرین تماس های از دست رفته، عکس های ثبت شده با گوشی، برنامه‌های جدید نصب شده و … را می‌توانید ببینید.

تمام ویجت‌های مورد علاقه‌تان بر روی ارو لانچر کار می‌کند و حتی می‌توانید همه‌ی ویجت‌هایتان را روی یک صفحه‌ی هوم داشته باشید. قسمت Dock را هم هر طور که دوست داشته باشید تنظیم می‌کنید تا برنامه‌های مورد علاقه‌تان با جابجا شدن در صفحه‌های هوم همچنان با شما بمانند. این لانچر به گونه‌ای طراحی شده است تا باتری زیادی مصرف نکند. ارو لانچر از زبان‌های انگلیسی، پرتغالی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی سنتی و ساده شده، روسیه‌ای، ژاپنی، آلمانی، ترکیه‌ای، ویتنامی، لهستانی، ایتالیایی و اندونزیایی پشتیبانی می‌کند.

اگر ارو لانچر را از قبل نصب دارید ولی هنوز آپدیت جدید را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید به صورت دستی و با رفتن به گوگل پلی و تب My Apps & Games و پیدا کردن ارور لانچر از لیست و سپس انتخاب گزینه‌ی آپدیت، به ورژن جدید لانچر مایکروسافت ارتقا پیدا کنید.

اگر هنوز ارو لانچر را نصب نکرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به گوگل پلی این اپلیکشن مفید را بر روی اسمارت‌فون اندرویدی خود دانلود کنید.

منبع Phone Arena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟