آی پینز

آپدیت جدید اپلیکیشن موبایل وان‎درایو با طعم پوکمون گو

یکی از قابلیت‎های جالب بازی پوکمون گو این است که به شما اجازه می‎دهد از پوکمون در پس زمینه‎ای از زندگی واقعی عکس بگیرید. یک راه قطعی برای ترساندن افرادی که از فناوری زیاد اطلاع ندارند نشان دادن تصویری از پوکمون است که در کنار آن‎ها ایستاده است. مایکروسافت امروز آپدیتی برای اپلیکیشن موبایل وان‎درایو خود ارائه داده است که قابلیت Poke detector نام دارد و به منظور کشف پوکمون لحاظ شده است.

اگر اپلیکیشن وان‎درایو را بر روی گوشی خود نصب کرده باشید و قابلیت آپلود تصاویر دوربین فعال شده باشد، تصویری که شما از پوکمون می‎گیرید به صورت خودکار به لطف وان‎درایو در فضای ابری ذخیره می‎شود و با اسم صحیح پوکمون گرفته شده در تصویر تگ‎گذاری می‎شود. به این شیوه، زمان جستجو برای تصاویری از Mr. Mime (یکی از شخصیت‎های بازی پوکمون)، شما می‎توانید نام او را تایپ کنید و تمامی تصاویری که شما گرفته‎اید و این هیولای دارای قیافه‎ی عجیب را در خود دارند، مشاهده کنید. این قابلیت در نسخه‎ی موبایل اپلیکیشن وان‎درایو دیده می‎شود.

آپدیت جدید وان‎درایو هم‎چنین شامل ویژگی جدیدی می‎شود که زمانی که چند تصویر از یک مکان خاص در فواصل زمانی کوتاه گرفته شده است، این امر متوجه می‎شود. وان‎درایو به صورت خودکار بهترین تصویر از نظر کیفیت را از این تصاویر انتخاب و آ‎ن‎ها را در یک آلبوم قرار می‎دهد. شما یک نوتیفیکیشن زمانی که این آلبوم برای مشاهده آماده است دریافت خواهید کرد. این قابلیت ایجاد آلبوم به صورت خودکار نیز از الان در نسخه‎ی موبایل اپلیکیشن وان‎درایو دیده می‎شود. این آپدیت همچنین قابلیت‎های جستجو از بخش مشاهده‎ی تمامی تصاویر را فراهم می‎کند که به شما اجازه می‎دهد بر اساس نحوه‎ی تگ‎گذاری تصاویر آن‎ها را جستجو کنید. این امر شامل جستجو بر اساس موضوع عکس، مکان و حتی اموجی می‎شود.

اگر اپلیکیشن موبایل وان‎درایو را بر روی گوشی یا تبلت خود دارد، این آپدیت را باید به زودی دریافت کنید. تغییرات جدید در این آپدیت به صورت خلاصه به صورت زیر هستند:

قابلیت Poke Detector به صورت خودکار تصاویر بازی پوکمون گو را در فضای ابری بایگانی می‎کند

ایجاد خودکار آلبوم‎ها از بهترین تصاویر ایجاد شده در یک مکان برای ایجاد پوشه‎ی جدیدی از خاطرات استفاده می‎کند

از بخش مشاهده‎ی تمامی تصاویر می‎توان به جستجوی تصاویر پرداخت

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد