آیفون 10 مجهز به USB-C به قیمت 86 هزار دلار فروخته شد!

اگر از کاربران ثابت دیجی رو باشید، حتماً اطلاع دارید که چندی پیش خبری منتشر کردیم مبنی بر اینکه یک دانشجوی رباتیک با نام کن پیلونل، موفق شده با موفقیت پورت USB-C را روی آیفون 10 نصب کند و نمونه اولیه آن را در eBay به فروش بگذارید. دیشب مهلت حراج به پایان رسید و این محصول پس از دریافت 116 پیشنهاد، در نهایت به قیمت 86 هزار دلار فروخته شد.

قیمت پیشنهادی برای اولین آیفون مجهز به USB-C در طول هفته گذشته در 85 هزار دلار ثابت بود و حتی در برهه‌ای از زمان تا 86 هزار دلار هم صعود کرد. البته، برخی پیشنهادات بالاتر نیز وجود داشت که پس از مدتی پس گرفته شدند. به عنوان مثال می‌توان به پیشنهاد 1 میلیون دلاری اشاره کرد که کمتر از یک ساعت پس از ارائه، حذف شد!

آیفون 10 با پورت USB-C

کن پیلونل روند تغییر پورت آیفون 10 خود به USB-C را در یوتیوب شرح داده اما به طور خلاصه می‌توان گفت او کانکتور Apple C94 را مهندسی معکوس کرده و یک PCB (برد الکترونیکی) سفارشی با پورت مادگی USB-C را بر اساس آن ساخته است. پس از اینکه تمام طرح‌ها پیاده‌سازی شدند، پورت به گوشی متصل شده و به خوبی نیز کار کرده است.

همانطور که کن پیلونل هم گفته، این آیفون برای طرفداران محصولات اپل یک دستگاه خاص و بسیار ارزشمند است، اما مالک گوشی باید توجه داشته باشد که نباید به هیچ وجه آن را آپدیت یا ریست کند! همچنین استفاده روزانه از این دستگاه نیز توصیه نمی‌شود. در واقع، کسی که 85 هزار دلار برای خرید اولین گوشی آیفون مجهز به USB-C هزینه کرده، صرفاً باید به دید یک محصول کلکسیونی به آن نگاه کند.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها