فلای تودی

نکات و ترفندهای اینستاگرامی برای کنترل بهتر حساب اینستاگرام

اینستاگرام یک پلتفرم شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری محتوای تصویری و ویدئویی است که از زمان آغاز به کار در سال 2010 بسیار محبوب شد. این شبکه اجتماعی ابزاری سریع و آسان برای به اشتراک گذاشتن عکس های فوری و کلیپ های ویدیویی با دوستان و خانواده محسوب می‌شود. علاوه بر این، بسیاری از برندها، شرکت‌ها و مشاغل کوچک از اینستاگرام به عنوان ابزار بازاریابی خود استفاده می‌کنند. به همین منظور و در این مقاله قصد داریم نکات و ترفندهای اینستاگرامی برای کنترل هر چه بهتر حساب اینستاگرامی خود را با شما در میان بگذاریم. با دیجی رو همراه باشید.

1. به حساب‌های مختلف به طور همزمان پست ارسال کنیدترفندهای اینستاگرم

اگر کسب و کاری دارید احتمالا یک حساب عمومی و یک حساب خصوصی جداگانه برای خانواده و دوستان اختصاص داده‌اید. خوشبختانه، بدون نیاز به وارد کردن جزئیات ورود به سیستم می‌توانید با یک دستگاه، یک پست را به هر دو حساب خود ارسال کنید. برای لینک دادن به یک حساب کاربری دیگر در برنامه اینستاگرام خود روی آیکون پروفایل در پایین، گوشه سمت راست برنامه اینستاگرام (آیکونی که شبیه یک شخص به نظر می‌رسد) تب بزنید. هنگامی که در پروفایل خود هستید روی آیکون منوی سه خطی در سمت راست بالای صفحه تب بزنید. در فهرست Setting، گزینه‌ای با عنوان “Add Account” را مشاهده خواهید کرد. با تب زدن روی آن، به صفحه‌ای می‌روید که به شما امکان می‌دهد جزئیات ورود به حساب دوم خود را وارد کنید. همچنین شما می‌توانید یک حساب کاربری جدید بسازید.

2. تگ‌های خودتان را از عکس‌ها حذف کنیدترفندهای اینستاگرم

آیا تصویری از شما در اینستاگرام در پروفایل شخص دیگری وجود دارد؟ خوشبختانه راهی وجود دارد که هرگونه اشاره به شما در پست های نامطلوب دیگر یا پست‌های دیگر بدون اطلاع شما را از بین ببرد. این امر در صورتی که سعی در پرورش شخصیت خاص اینستاگرام داشته و به خصوص اگر یک برند یا کسب وکار داشته باشید ضروری است.

ابتدا به سراغ یک عکس دارای تگ بروید. بر روی عکس تب بزنید تا نام کاربری در پست تگ شده را ببینید. نام کاربری خود را پیدا کرده و برای انتخاب روی آن تب بزنید. در این مرحله دو گزینه خواهید دید: ” Remove Me from Post ” و ” Hide from Profile”. انتخاب گزینه‌ی ” Hide from Profile ” تگ را حذف نمی‌کند. با این حال، این عکس را از قسمت “عکس‌های دارای تگ” پروفایل شما حذف می‌کند. اگر می‌خواهید تگ را به طور کامل حذف کنید، گزینه ” Remove Me from Post” را انتخاب کنید.

3. داده موبایل کمتری مصرف کنیدترفندهای اینستاگرم

اگر به گشت و گذار در اینستاگرام عادت دارد یا به دلیل کار خود لازم است ساعات زیادی را در اینستاگرام بگذرانید می‌دانید که آپلود عکس و ویدئو به همراه رفرش کردن فید، داده‌ زیادی مصرف می‌کند. خوشبختانه، می‌توانید حالت صرفه‌جویی در مصرف داده را روشن کنید تا چند صد مگابایت صرفه‌جویی در مصرف داده داشته باشید. با انتخاب آیکون شبیه انسان در سمت راست و پایین برنامه اینستاگرام، به پروفایل خود بروید. سپس، روی آیکون منو که به صورت سه خط روی هم در گوشه بالا و سمت راست پروفایل قرار دارد تب بزنید. در این قسمت، “Settings” > “Account”را انتخاب کنید. در فهرست زیر، روی “Cellular Data Usage” تب  بزنید. در این بخش، گزینه‌ای تحت عنوان ” Data Saver” مشاهده خواهید کرد. سوئیچ جابجایی را به وضعیت روشن تغییر دهید تا حالت Data Saver فعال شود. با روشن کردن Data Saver ، ویدئوها از قبل دانلود نمی‌شوند. در عوض ، شما باید به صورت دستی اینستاگرام را طوری تنظیم کنید که ویدئوها را به صورت جداگانه دانلود کند.

علاوه بر این، می‌توانید با تب زدن روی ” High Resolution Media” از بارگذاری نسخه‌های با رزولوشن بالای اینستاگرام لذت ببرید. به طور پیش فرض، این برنامه هنگامی که به یک شبکه Wi-Fi وصل هستید تصاویر و ویدئوهای با وضوح بالا را بارگیری می‌کند. می‌توانید این گزینه را به “Wi-Fi + Cellular” یا “Never” تغییر دهید. اگر می‌خواهید در مصرف داده صرفه‌جویی کنید”Never” را انتخاب کنید. این کار اینستاگرام را مجبور می‌کند هنگام پیمایش در فید شما، تصاویر با وضوح پایین را بارگیری کند.

4. نظرات توهین‌آمیز را فیلتر کنیدترفندهای اینستاگرم

اگرچه شبکه های اجتماعی یک راه عالی برای ارتباط با دیگران و رشد برند هستند در عین حال گاهی به محلی برای هتاکی و توهین افراد ناشناس تبدیل می‌شوند. به جای هدر دادن وقت خود برای حذف تک تک نظرات توهین آمیز، اجازه دهید اینستاگرام به طور خودکار این کار را انجام دهد. با انتخاب نماد انسان در گوشه پایین سمت راست برنامه اینستاگرام، به پروفایل خود بروید. سپس، روی آیکون منو (سه خط) در سمت راست بالای صفحه تب بزنید. در این قسمت، روی “Settings > Privacy > Comments” تب بزنید.

در زیر “Filters” در منوی Comments دو سوئیچ میانبر را مشاهده خواهید کرد. یکی از آنها ” Hide inappropriate Comments ” نام دارد. با فعال کردن این گزینه اینستاگرام به صورت خودکار نظرات توهین‌آمیز را حذف می‌کند. با روشن کردن سوئیچ میانبر دیگر به نام “Manual Filter” می‌توانید به صورت دستی کلمات و عباراتی که توهین آمیز محسوب می‌شوند را اضافه کنید تا در صورت مشاهده در بخش نظرات اینستاگرام آ‌ن‌ها را حذف کند.

5. پست های قدیمی را بایگانی کنیدترفندهای اینستاگرم

اگر می‌خواهید یک عکس را حذف کنید می‌توانید بدون حذف کامل پست این کار را انجام دهید. امکان بایگانی کردن پست‌ها برای کسی که می‌خواهد یک پروفایل منسجم‌تر اینستاگرام بسازد گزینه بسیار خوبی است. برای بایگانی کردن پست های اینستاگرامی با تب زدن روی تصویر کوچک آن در پروفایل خود به سراغ یک تصویر بروید. بعد، روی آیکون منو تب بزنید که آن را می‌توان در گوشه بالا، سمت راست صفحه مشاهده کرد. یک منو ظاهر می‌شود که می‌توانید گزینه “Archive” را ببینید. با تب زدن روی آن، پست از فید شما خارج و به آرشیو شما منتقل می‌شود. برای دیدن پست های بایگانی شده (و استوری‌ها) به پروفایل خود رفته، سپس به قسمت منو بروید و روی “Archive” تب بزنید.

6. تاریخچه جستجوی خود را حذف کنیدترفندهای اینستاگرم

همه ما به جستجوی چیزهایی می‌پردازیم که شاید مایل نباشیم هیچکس دیگر آن‌ها را ببینید. شما می‌توانید تاریخچه جستجوی اینستاگرام خود را پاک کنید. برای شروع، با تب زدن روی آیکون انسان در سمت راست و پایین برنامه، به پروقایل خود بروید. هنگامی که در صفحه پروفایل خود هستید روی نماد منو (سه خط روی هم) در گوشه بالا، سمت راست تب بزنید. این امر باعث می‌شود که یک منو ظاهر شود. روی آیکون چرخ دهنده در انتهای منو با عنوان “Setting” تب بزنید. در منوی بعدی “Security” را انتخاب کنید. در آخر، روی “Clear Search History” تب بزنید تا همه عبارات جستجوی مرتبط با حساب شما حذف شود.

منبع maketecheasier
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها