ویژگی کوانتینیوم ویندوز ۱۰ را در یک ویدیو تماشا کنید

در ویدیویی تقریبا یک دقیقه ای که منتشر شده، برخی از قابلیت های کوانتینیوم که کاربران ویندوز موبایل ۱۰ از آن ها بهره خواهند برد نمایان شده است. یکی از آن ها، فراهم کردن نیروی لازم برای داشتن نمایشگری دیگر است که با این کار می توانید برنامه های خود را در اندازه بزرگتری اجرا کنید. حتی در زمان مکالمه نیز می توانید به این کار ادامه دهید. با اتصال ابزار لومیایی خود به داک مخصوص خود، می توانید موس و کیبرد خود را به گوشی خود وصل کرده، و آن را تبدیل به یک کامپیوتر دسکتاپ کنید.

تصور کنید که تلفن هوشمند خود را که بر روی آن ویندوز موبایل ۱۰ نصب شده است را به نمایشگر بزرگتر، موس و کیبرد متصل کرده اید. پشت میز اداره خود نشسته اید و مشغول کار بر روی صفحات مختلفی که قرار است در ادامه روز به همکاران خود ارائه دهید، هستید. زمانی که کار خود را تمام کردید و برای ملاقات آماده می شوید، موس، کیبرد و نمایشگر را از تلفن همراه خود دیسکانکت کرده و تمام اطلاعات خود را درون گوشی، همراه خود به قرار ملاقات می برید.

کوانتینیوم با تلفن های هوشمند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال وارد دنیای واقعی خواهند شد. داک نمایشگر نیز از HDMI و DisplayPort، ۳ درگاه USB 3.0 و یک درگاه USB Type-C پشتیبانی می کیند. کوتنتینیوم گزینه ای عالی برای کسانی که بیشتر میل به انجام کار های خود در نمایشگری بزرگ دارند و همچنین به تلفن هوشمند نیز نیازمندند، به شمار می رود.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد