نسخه ویژه «ویوو وی 9» برای جام جهانی 2018 روسیه معرفی شد

کمپانی چینی ویوو (Vivo) اسپانسر رسمی گوشی هوشمند دو دوره آتی جام جهانی فوتبال است که یکی از آن ها از حدود یک ماه دیگر در روسیه آغاز خواهد شد. امروز این شرکت در شهر پکن رویدادی اختصاصی برگزار کرد و یک کمپین جهانی به نام “My Time, My FIFA World Cup” را معرفی نمود. این کمپین شامل برنامه Super Fan Photographer ویوو، پروژه Super Time ویوو و همچنین یک نسخه محدود از گوشی هوشمند ویوو وی 9 (vivo V9) می باشد.

نام کامل گوشی هوشمند ویژه ای که ویوو معرفی کرده، vivo V9 2018 FIFA World Cup Russia است و در رنگ آبی عرضه خواهد شد. سخت افزار داخلی این گوشی نسبت به مدل استاندارد ویوو وی 9 هیچ تغییری نکرده و بنابرانی همچنان با یک محصول مبتنی بر اندروید اوریو در قالب رابط کاربری Funtouch OS و مجهز به چیپ پردازشی اسنپدراگون 626، هستیم. این گوشی هوشمند ویژه همچنین شامل ده ها برنامه مختلف برای پیگیری اخبار و اتفاقات جام جهانی بوده و از طریق آن ها می توانید روند نتایج تیم محبوب خود را پیگیری کرده و با دیگر دارندگان این گوشی و هواداران تعامل داشته باشید. چندین و چند تم مختلف هم برای این مدل در نظر گرفته شده و می توانید تصویر زمینه مخصوص به تیم خود را در صفحه اول گوشی قرار دهید.

البته رویداد ویوو در شهر پکن تنها به گوشی هوشمند این شرکت اختصاص پیدا نکرده بود و تعدادی بازی آفلاین و فعالیت های یک به یک نیز برای هواداران فوتبال در نظر گرفته شده بود. در این مراسم برنامه Super Fan Photographer توسط یکی از اسطوره های برزیل به نام ببتو که با این تیم فاتح جام جهانی نیز شده، معرفی شد و قرار است جام جهانی را از دید 128 تن از هواداران و سلبریتی های حاضر در ورزشگاه های روسیه مستقیماً به معرض نمایش بگذارد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط

به گفتگو بپیوندید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.