آیفون 8 زیر شکنجه؛ تست خراش، حرارت و خم کردن [تماشا کنید]

روز به روز با پیشرفت تکنولوژی شاهد عرضه پرچمداران جدید و قدرتمند کمپانی‌های مختلف هستیم که هر کدام ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارند. برای بسیاری از کاربران مقاومت گوشی‌ها در برابر خراش هایی که ممکن است در جیب لباس یا هر جای دیگر برای گوشی پیش آید و یا مواردی از این دست، دارای اهمیت است.

امروز کاربر معروف JerryRigEverything ویدیو جدیدی از تست‌های خراش، حرارت و مقاومت گوشی‌های هوشمند منتشر شد. این قسمت از ویدیوهای جری به تست آیفون 8 اختصاص داشت.

در زیر ویدیوی مربوط به تست خراش، حرارت و خم کردن آیفون 8 را مشاهده نمایید:

همانطور که مشاهده کردید لایه شیشه‌ای اضافه شده به قاب پشتی آیفون باعث شده تا این قسمت از آیفون 8 آسیب پذیری کمتری در برابر خراش ها داشته باشد. صفحه نمایش آیفون 8 نیز مقاومت خوبی در برابر خراشیدن و فشارهایی که به آن آمد از خود نشان داد.

به طور کلی به جز لبه‌های فلزی که در برابر خراشیدن رنگ خود را از دست دادند، سایر نقاط این گوشی مقاومت خوبی داشتند. البته این میزان فشار که در ویدیو شاهد آن بودیم کمتر برای کاربران گوشی‌های هوشمند اتفاق می‌افتد.

از لحاظ تست حرارت نیز همانگونه که مشاهده کردید پس از چند ثانیه حرارت مستقیم، پیکسل‌های صفحه نمایش سیاه شدند و پس از خاموش شدن حرارت و پایین آمدن دمای صفحه نمایش پیکسل ها بدون آسیب به حالت اولیه خود بازگشتند.

در نهایت تست مقاومت آیفون 8 در برابر خم شدن صورت گرفت که محصول جدید اپل در این تست نیز مقاومت بسیار خوبی داشت و در مقابل فشار زیاد دست برای خم شدن تاثیری نپذیرفت.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها