اپ کده؛ هندونه ( 5 در 1 )، همه این بازی را دوست دارند

اپ کده؛ هندونه ( 5 در 1 )، همه این بازی را دوست دارند

فصل زمستان در راه است و چه چیزی بهتر از نشستن در خانه و سرگرم بازی شدن با خانواده؟ بازی موبایلی هندونه می‌تواند انتخابی مناسب برای تمامی سنین باشد زیرا به راحتی می‌تواند شما را برای ساعت‌ها سرگرم کرده و حتی دیگران را نیز در این ساعات خوش با شما همراه کند. این نسخه از بازی هندونه شامل 5 بازی می‌باشد که فصل به فصل از هم تفکیک شده‌اند. از آن‌ها می‌توان به:

  • حدس کلمه
  • چیستان
  • پاک کن و حدس بزن
  • جواب معکوس
  • جدول شرح در متن

( توضیحات هر کدام از بازی ها را می توانید در تصاویر گالری مشاهده کنید )

شروع کار

لوگوی این بازی بسیار شاد و در عین حال زیبا طراحی شده و به شکلی گویای حال و فضای بازی می‌باشد. زمانی که وارد بازی می‌شوید با صفحه‌ای مشکی رنگ و زیبا روبرو می‌شوید که تکه‌ای از هندوانه می‌باشد. بعد از چند ثانیه صفحه‌ای به رنگ سبز باز می‌شود که در کنار خوش آمد گویی قسمت‌های مختلف آن را نیز معرفی می‌کند. برای ادامه باید صفحه را به سمت چپ بکشید. در ادامه نیز بازی‌ها و همیچنین عملکرد این بازی به شما توضیح داده می‌شود که در ادامه عکس‌های تمامی این بخش‌ها را می‌توانید ببینید.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که برای وارد شدن به صفحه‌ی اصلی باشد کلیک بازگشت خود موبایل را لمس کنید و این کمی عجیب و گمراه کننده به نظر می‌رسد و بهتر بود سازندگان این بازی گزینه‌ای را برای ورود به صفحه‌ی اصلی طراحی می‌کردند.

در صفحه‌ی اصلی شاهد گرافیک جذاب و زیبایی هستیم. در قسمت بالا شاهد گزینه‌های درباره ما، سؤال، ایده، اشتراک گذاری و تنظیمات صدا هستیم.

در وسط صفحه نیز بازی‌های مختلف در بخش‌های خاص قرار گرفته‌اند. در کل طراحی این بازی در عین سادگی بسیار زیبا و جذاب می‌باشد و کار با آن بسیار آسان است. شاید همین موضوع هدف طراحان این بازی بوده است.

بازی آغاز می شود

برای آغاز بازی بعد از انتخاب فصل مورد نظر وارد صفحه‌ی دیگری خواهید شد. در این بخش در بالا میزان سکه در سمت چپ و گزینه‌ی خرید سکه در راست دیده می‌شود. در وسط نیز مراحل مختلف بازی به چشم می‌خورد که باید آن‌ها را طی کنید. در تمامی فصل‌ها طراحی این گونه می‌باشد.

با کلیک بر روی مراحل وارد بازی می‌شوید که گزینه‌ی راهنما در سمت راست و بالا قرار گرفته است.

کافه بازار

نظر شما درباره ی این بازی چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

avatar