قاصدک 24

یک منبع معتبر: خبر تیک سوم واتساپ دروغ است!

چند وقتی است شایعاتی در خصوص اضافه شدن تیک آبی سوم به واتساپ شنیده می‌شود که ظاهراً نشان دهنده تهیه اسکرین شات از پیام است! همین‌جا به شما می‌گوییم که چنین شایعاتی صحت ندارند و قرار نیست تیک سوم به واتساپ اضافه شود. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این موضوع بپردازیم.

هیچ خبری از تیک سوم واتساپ نخواهد بود

همان‌طور که گفتیم، چند وقتی است که صحبت از تیک سوم واتساپ در بین کاربران فضای مجازی بالا گرفته و برخی ادعا دارند که این قابلیت به زودی قرار است به واتساپ اضافه شود. اما حساب توییتری WABetaInfo که سابقه خوبی در فاش کردن اطلاعات این پیام‌رسان دارد، چنین ادعاهایی را غیرواقعی خوانده و خبر تیک سوم را جعلی می‌داند.

این طور که شایعات حکایت دارند، تیک سوم در واتساپ به کاربران امکان خواهد داد تا از تهیه شدن اسکرین شات از چت‌ها یا پیام‌های محو شونده خود، مطلع شوند. در حال حاضر واتساپ تنها دو تیک در کنار پیام‌ها نشان می‌دهد که در ابتدا خاکستری رنگ است و آبی شدن رنگ آن نشان دهنده خوانده شدن و دیدن پیام توسط مخاطب است.

تیک سوم واتساپ

برای آن دسته از کاربرانی که اطلاعات ندارند باید بگوییم، قابلیت تشخیص اسکرین شات گرفتن در حال حاضر در اسنپ چت و حالت Vanish Mode اینستاگرام وجود دارد و یکی از قابلیت‌هایی است که درخواست برای آن در واتساپ زیاد است. اما حداقل در حال حاضر قرار نیست چنین قابلیتی به واتساپ اضافه شود و خبرهایی که در این خصوص منتشر می‌شوند، جعلی هستند.

نظر شما چیست؟ آیا اضافه شدن تیک سوم به واتساپ می‌تواند مفید باشد؟ نظرات خود را حتماً‌ از طریق بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

منبع beebom
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها