آی پینز

انتشار تصویری از «ال جی جی 6» سفید رنگ در کنار جی 5

پس از انتشار تصاویر رندر شده متعدد و همچنین عکس‌هایی واقعی از گوشی پرچمدار بعدی ال جی، یعنی ال جی جی 6، امروز تصویری از این گوشی در کنار پرچمدار سال قبل این شرکت منتشر شده و حداقل از لحاظ ظاهری می‌توان مقایسه‌ای بین این دو محصول انجام داد.

به نظر می‌رسد این تصویر جدید از وب سایت ویبو (Weibo) که محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در چین به حساب می‌آید، نشأت گرفته و مدل سفید رنگ ال جی جی 6 را در کنار مدل نقره‌ای / مشکی جی 5 نشان می‌دهد.

تصویر ال جی جی 6 در کنار جی 5در حالی که این گوشی از یک صفحه نمایش 5.7 اینچی (برخلاف صفحه نمایش 5.3 اینچی جی 5) استفاده می‌کند، اما از لحاظ ابعاد بدنه تغییر خاصی نسبت به مدل سال گذشته نداشته و تنها کمی پهن‌تر شده است. دلیل این مسئله نیز کاهش قابل ملاحظه حاشیه‌های صفحه نمایش در ال جی جی 6 است که شرکت سازنده نیز از آن تحت عنوان  Full Vision یاد کرده است. نکته دیگری که در تصویر قابل مشاهده می‌باشد، گوشه‌‌های گرد ال جی جی 6 است که این ویژگی پیش از این و در هنگام معرفی رابط کاربری جدید گوشی، توسط خود ال جی نیز تأیید شده بود.

اما مهمترین ویژگی و وجه تمایز ال جی جی 6 نسبت به پرچمدار سال گذشته، ماژولار نبودن این محصول و تخت بودن قسمت پشتی بدنه آن می‌باشد (همان‌طور که پیش از این مشخص شده بود، هیچ برآمدگی دوربینی در پشت بدنه وجود ندارد). علاوه بر این، جی 6 در برابر نفوذ گرد و غبار و آب مقاوم خواهد بود؛ ویژگی قابل توجهی که تاکنون هیچ یک از پرچمدارهای قبلی ال جی از آن برخوردار نبوده‌اند.

گوشی ال جی جی 6 قرار است در روز 26 فوریه (8 اسفند) و در جریان کنگره جهانی موبایل بارسلون، به طور کامل رونمایی شود. بنابراین برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون این محصول جدید ال جی، با اخبار دیجی رو همراه باشید.

منبع phonearena
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد