چه دستگاه هایی به آی او اس 9 به روز رسانی می شوند؟

ios 9 update
ios 9 update

آیا ایپد و آیفون من هم به آی او اس 9 به روز رسانی می شود؟این سوالی است که کاربران بعد از رونمایی از نسخه جدید iOS از خود می پرسند.اما جای نگرانی نیست، اپل در مراسم WWDC روز گذشته لیست دیوایس هایی که به آی او اس 9 به روز رسانی می شوند را اعلام کرد. مثل همیشه اپل دست از پشتیبانی از محصولات قدیمی خود بر نداشته است و دستگاه های چندین سال گذشته این نسخه را دریافت خواهد کرد.تمامی دیوایس هایی که از iOS 8 بهره می برند به نسخه جدید یعنی iOS 9 به روز رسانی خواهند شد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده دستگاه های قدیمی مثل ایپد 2 و آیفون 4S نسخه سبک تری از iOS 9 را دریافت خواهند کرد، که ممکن است بعضی از ویژگی ها برای این دو دستگاه منتشر نشود.

در ادامه لیست دستگاه های که این به روز رسانی را دریافت می کنند آمده است.

iPad 2 iPad 3 iPad 4 iPad Air 1 iPad Air 2 iPad mini 1 iPad mini 2 iPad mini 3 iPhone 4S iPhone 5 iPhone 5C iPhone 5S iPhone 6 iPhone 6 plus iPod touch 5

 

منبع:phonearena
لینک کوتاه
هاشم رضاپور
هاشم رضاپور فعالیت خودش را از روزهای اولیه در دیجی رو آغاز کرده و علاقه زیادی به تکنولوژی داره! وی چندین سال در حوزه های مختلف علوم رایانه ای، از شبکه گرفته تا توسعه و طراحی وب کار کرده و هم اکنون به عنوان مدیر اجرایی و فنی دیجی رو مشغول است.

1 دیدگاه

Comments are closed.