امکان برقراری تماس تلفنی از طریق ویندوز 10 مهیا شد!

برای کاربران ویندوز 10 که گوشی اندرویدی دارند امکان برقراری و دریافت مستقیم تماس از کامپیوتر از طریق اپلیکیشن Your Phone فراهم شده است. این ویژگی به طور تدریجی برای همه دارندگان گوشی اندروید 7.0 و بالاتر انتشار می‌یابد. با دیجی رو همراه باشید.

ویژگی Calls اپلیکیشن Your Phone در ویندوز 10 مراحل آزمایشی خود را در ماه اکتبر طی کرده و با چند کاربرد خاص از جمله امکان انتقال تماس‌ها بین کامپپوتر و گوشی در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. این قابلیت اکنون برای همه دارندگان گوشی‌های اندرویدی که سیستم عامل اندروید 7.0 و بالاتر را اجرا می‌کنند (تا پیش از این این ویژگی تنها در مدل‌های سامسونگ در دسترس قرار داشت) در حال انتشار است.

این شرکت در توضیحات خود به این نکته اشاره می‌کند که اگرچه اعلام کرده این قابلیت در دسترس عموم کاربران قرار می‌گیرد اما این ویژگی هنوز به صورت تدریجی توزیع می‌شود. به عبارتی دیگر، این ویژگی برای برخی از کاربران انتشار یافته اما برخی دیگر باید کمی بیشتر صبر کنند (یا احتمالاً مدتی طولانی‌تر). لازم به ذکر است برای بهره‌مندی از این ویژگی باید آپدیت ماه مه ویندوز 10 و جدیدترین نسخه برنامه Your Phone را اجرا کنید و نسخه اندروید 7.0 و بالاتر را بر روی گوشی خود داشته باشید.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع techradar
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها