پاور اسلایدر جدید در آپدیت کریتور ویندوز 10، تنظیم گزینه‌های پاور را آسان‌تر می‌کند

مایکروسافت در حال آزمایش تعداد کمی از ویژگی‌های جدید ویندوز 10 می‌باشد و آخرین قابلیتی که ما از آن مطلع شدیم، پاور اسلایدر بود. پاور اسلایدر در‌ واقع کار را برای کاربران هنگام تنظیم گزینه‌های پاور آسان می‌کند، یعنی کاربران با استفاده از اسلایدر، می‌توانند از بهترین کارایی سیستم خود بهره گیرند و همچنین عمری ایده‌آل برای باتری سیستم خود مهیا سازند. پاور اسلایدر در ویندوز 10، به بخش اصلی مربوط به باتری، در قسمت تسکبار اضافه شده است.

ویژگی جدید ویندوز 10، این توانایی را به کاربران می‌دهد که گزینه‌های پاور خود را به سرعت تنظیم کنند، تا کارایی و همچنین عمر باتری سیستم خود را افزایش دهند. به نظر می‌رسد این ویژگی، قابلیت مدیریت پاور را نیز به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد.

ویندوز 10در حال حاضر کاربران برای دست‌یابی به تنظیمات گزینه‌های پاور، مجبورند به کنترل‌پنل قدیمی خود وارد شده و به سختی درون آن به جستجو بپردازند، اما پاور اسلایدر این دشواری را حذف و کار را برای کاربران هنگام انجام این تنظیمات آسان کرده است.

این ویژگی در ویندوز 10 جدید (بیلد 15014)، توسط کاربران برنامه ویندوز اینسایدر (Windows insider) مورد آزمایش قرار گرفته است. این نسخه از ویندوز همچنین دارای یک فروشگاه جدید ای‌بوک (Ebook) می‌باشد که به کاربران این اجازه را می‌دهد تا کتاب‌های دیجیتال مورد علاقه خود را خریداری کنند و به مطالعه آن‌ها در مرورگر اج (Edge) بپردازند. این کمپانی همچنین اخیراً صحبت‌هایی راجع به ارتقاء عمر باتری در آزمایش جدید ویندوز 10 به زبان آورده است. در پایان شایان ذکر است که تمام ویژگی‌های گفته شده، در ماه آوریل 2017 (فروردین و اردیبهشت 1396) در قالب آپدیت کریتور ویندوز 10 عرضه خواهد شد.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع UberGizmo
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها