به‌روز رسانی سالانه ویندوز 10 تابستان از راه می‌رسد

مایکروسافت در ماه‌های گذشته تمرکز خود را بر روی پروژه‌های و سرویس‌های مختلف گذاشته است اما با این حال این موضوع دلیل نمی‌شود که این کمپانی ویندوز 10 را از یاد ببرید. روز گذشته غول نرم افزاری دنیا از کنفرانس توسعه دهندگان خود، بیلد 2016 استفاده کرد و اعلام نمود که آپدیت سالانه ویندوز 10 تحت عنوان “Anniversary Update”تابستان آینده از راه خواهد رسید و با خود ویژگی‌های جدیدی خواهد داشت.

با این به‌روز رسانی سیستم تشخیص هویت بیومتریک ویندوز هلو به اپلیکیشن‌ها از جمله مرورگر Edge خواهد آمد به طوری که با استفاده از آن می‌توان از طریق اثر انگشت و … وارد یک وب سایت شد و رمزهای عبور کسل کننده را به فراموشی سپرد! همچنین خط فرمان لینوکس نیز به ویندوز 10 می‌آید و کورتانا با قابلیت‌های جدید خود از جمله پشتیبانی از دست خط و قلم، باهوش تر خواهد شد. با این حال تمامی ویژگی‌های این به‌روز رسانی به همین‌ها ختم نخواهد شد.

به طور حتم برای کاربران مشتاق انتظار تا تابستان بسیار سخت خواهد بود اما بهتر است بدانید که اینسایدر های مایکروسافت بسیار زودتر از عموم کاربران می‌توانند این ویژگی‌ها را در ویندوز 10 مورد آزمایش قرار دهند.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع engadget
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.