آپدیت سوم ویندوز 8.1 منوی استارت را به ویندوز RT می آورد

چند روز قبل Gabe Aul در توییتر خود اعلام کرد آپدیت سوم ویندوز 8.1 آر تی تا سپتامبر منتشر خواهد شد.حالا اطلاعاتی از این آپدیت در دسترس قرار گرفته است که گویا این به روزرسانی منوی استارت را به تبلت های که از ویندوز RT بهره می برند می آورد.احتمالا مایکروسافت قصد دارد حداقل ظاهر ویندوز 8.1 آر تی را به ویندوز 10 نزدیک کند که شاید با این عمل دل کاربران را به دست آورد.

قطعا منوی استارت ویندوز 8.1 آر تی با ویندوز 10 متفاوت است و شاید فقط در ظاهر شباهتی با منوی ویندوز 10 داشته باشد اما در عمل مواردی لازم هست که ویندوز 8.1 از آنها بی بهره هست تا بتواند به قابلیت های ویندوز 10 دست پیدا کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، با آپدیت سوم اپلیکیشن های مدرن به دستکتاپ ویندوز 8.1 نخواهند آمد. اپلیکیشن ها مثل گذشته به صورت تمام صفحه اجرا خواهند شد و از ویژگی هایی مانند Continuum و پنجره های جدید در تبلت های ویندوز RT خبری نخواهد بود.

به نظر می رسد ارائه آپدیت سوم یک به روز رسانی کوچک می باشد و بیشتر برای دلگرمی کاربرانی که تبلت های ویندوز آر تی را خریداری کرده اند توسعه داده شده است، تا مایکروسافت بتواند این ویندوز را قربانی کند و بر روی ویندوز 10 یکپارچه تمرکز کند.

نظر شما در مورد ویندوز آر تی چیست، آیا ارائه این ویندوز را اشتباهی بزرگ از سوی مایکروسافت می دانید؟

microsoft-news

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط

نظرات بسته شده است.