Wise Folder Hider: از اطلاعات شخصی خود در برابر چشمان کنجکاو دیگران مراقبت کنید

حفاظت از اطلاعات خصوصی هنگام استفاده از رایانه‌ی شخصی به صورت مشترک، می‌تواند گاهی اوقات حتی از مقابله در برابر تهدیدهای آنلاین نیز سخت‌تر باشد. اما نرم افزار Wise Folder Hider با هدف به فراموشی سپردن این وضعیت به میدان آمده است.

بیشتر بخوانید:

چه لیستی از سورپرایزها را برای تولد دیگر شریکتان داشته باشید و یا چه حساب بانکی محرمانه‌ای را برای روز مبادا تدارک دیده باشید، حتماً در شرایطی قرار گرفته‌اید که بخواهید چیزی را از روی هارد درایو خود مخفی کنید. برنامه‌ی Wise Folder Hider می‌تواند در این مواقع با یک راه حل ساده به منظور مخفی کردن هر فایل و پوشه‌ای با هر سایز یا مشخصاتی، به کمکتان بیاید.

از نام نرم افزار Wise Folder Hider انتظار می‌رود که بتواند در مخفی کردن فایل‌ها یا پوشه‌های با ارزش شما فوق‌العاده عمل کند، و البته این برنامه نیز ناامیدتان نخواهد کرد.

همان نخستین باری که Wise Folder Hider را باز می‌کنید، متوجه این موضوع خواهید شد. به محض راه اندازی این نرم افزار، فرآیند امنیتی آغاز می‌شود و از شما خواسته می‌شود تا یک رمز عبور را برای استفاده‌های بعدی تعیین نمایید.

پس از این، Wise Folder Hider به راحتی به شما اجازه می‌دهد تا از فایل‌ها، پوشه‌ها یا حتی درایوهای USB خود محافظت کنید. شما می‌توانید یا آن‌ها را مخفی نمایید تا کسی توانایی دسترسی و مشاهده‌شان را نداشته باشد، و یا این که علاوه بر این، یک رمز عبور دوم را برای هر فایل تعیین نمایید و یک لایه‌ی امنیتی بیشتر را به آن اضافه کنید تا احتمال در معرض خطر قرار گرفتن داده‌های ارزشمند خود را به صفر برسانید.

نرم افزار Wise Folder Hider با هر نوع فایلی سازگار است و محیط کاربری ساده‌اش، استفاده از آن را به شکل باورنکردنی‌ای آسان می‌کند. این برنامه‌ی کاربردی را می‌توانید در پایین از طریق لینک قرار گرفته بر روی وب‌سایت رسمی توسعه دهنگان آن، بر روی رایانه‌ی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز خود، دانلود و نصب نمایید. این نرم افزار رایگان تنها 3 مگابایت حجم دارد. البته اگر به دنبال قابلیت‌های بیشتری می‌گردید، نسخه‌ی پولی آن نیز در دسترس است.

Wise Folder Hider: از اطلاعات شخصی خود در برابر چشمان کنجکاو دیگران مراقبت کنید

منبع TechRadar
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها