معرفی و بررسی نرم افزار WonderFox؛ تبدیل آسان ویدیوها به یکدیگر

امروزه تکنولوژی به حدی پیشرفت کرده که ویدیوها و عکس‌های باکیفیت را می‌توان حتی با گوشی‌های قیمت پایین نیز ثبت و ضبط کرد. بعضی‌وقت‌ها این ویدیوها نیاز به تبدیل شدن به فرمت مورد استفاده‌ی شما را دارند و برای این‌کار، نیاز به نرم افزار قابل اعتمادی هست که بتواند با کیفیت مناسب این کار را انجام دهد؛ نرم‌افزاری همانند WonderFox HD Video Converter Factory Pro.

WonderFox یک برنامه‌ی چندقابلیتی است که می‌تواند ویدیوها را دانلود، ویرایش و کانورت کند. علاوه بر این، کار با رابط کاربری آن بسیار آسان بوده و شما می‌توانید بیشتر تنظیمات مورد نیازخود را به راحتی پیدا کنید. واندرفاکس می‌تواند با همه‌ی فرمت‌های معمول صدا و تصویر کار کند و هم‌چنین آن‌ها را به هم تبدیل کرده و روی دستگاه شما ذخیره کند. این ذخیره می‌تواند روی همه‌ی دستگاه‌های شما انجام شود تا بتوانید به راحتی از رسانه‌های تصویری و صوتی خود لذت ببرید.

نگاه کلی به نرم افزار WonderFox 

WonderFox HD Video Converter Factory Pro دارای یک رابط بسیار کاربرپسند، حتی برای تازه‌کارها بوده و از این رو نیازی به نگرانی برای یادگیری کار با آن وجود ندارد. پنجره‌ی اصلی واندرفاکس اچ دی در شروع اجرا نیز نکته‌هایی آموزشی را به شما نمایش می‌دهد. در بالای این پنجره چند دکمه وجود دارد:

 • اضافه کردن فایل‌ها (ویدیویی و صوتی) (Add Files): این قابلیت به شما اجازه می‌دهد که فایلهای ویدیویی یا صوتی خود را به برنامه اضافه کنید.
 • دانلود ویدیو (Download): این گزینه برای دانلود از سایت‌هایی همانند یوتیوب و یا وبسایت‌های مشابه طراحی شده است.
 • آپلود (Upload): این گزینه برای آپلود یک فایل به یک سرور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • پاک کردن (Clear): این گزینه پنجره را پاکسازی می‌کند و به حالت اول باز می‌گرداند.

WonderFox در سمت راست، شما می‌توانید قسمت Output Format یا فرمت خروجی مورد نظر خود را ببینید. اگر شما قصد تغییر دادن فرمت را دارید، می‌توانید روی آن کلیک کنید و چندین فرمت برای انواع دستگاه‌ها نمایان می‌شود. به طور مثال، اگر شما نیاز به یک ویدیو باکیفیت دارید، می‌توانید یک فرمت را از قسمت 4K و HD انتخاب کنید و انواعی از این فرمت‌ها نشان داده می‌شود.

در بالا دکمه‌ی Clear، دکمه‌ی Ringtone Studio قرار دارد. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد برای دستگاه‌های اندرویدی یا iOS آهنگ زنگ بسازید.

ویژگی‌های کلیدی

تبدیل به بیش از 300 فرمت برای دستگاه‌های مختلف؛ واندرفاکس اچ دی ویدیو کانورتر حتی تا کیفیت 4K هم می‌تواند به شما خروجی ارائه دهد. علاوه بر این، تمامی فرمت‌های صوتی و تصویری و دستگاه‌های کمپانی‌های مختلف در این برنامه پشتیبانی می‌شوند.WonderFox

فرمت‌های رایجی که توسط این برنامه پشتیبانی می‌شود شامل این موارد هستند:

فرمت‌های تصویری:

HD AVI, HD MP4, HD MPG, HD WMV, HD MKV, HD MOV, HD TS, 4K MKV, 4K MP4, HEVC, AVI, MP4, H.265, VP9, H.264, MPG, MPEG, VOB, MOV, FLV, MKV

فرمت‌های صوتی:

MP3, WAV, FLAC, ALAC, DTS, M4A, AC3, AAC, WMA, OGG, APE, MKA, AU, AIFF, FLAC, M4B, M4R, MP2, MPA, etc.

که البته این‌ها فقط تعداد محدودی از این فرمت‌ها هستند و تعداد بسیار بیشتری از آن‌ها قابل تبدیل و ویرایش هستند.

دانلود کردن ویدیو:

به جز تبدیل کردن، واندرفاکس دانلود کردن از سایت‌های مختلف اشتراک ویدیو را نیز آسان می‌کند. فقط کافیست که لینک ویدیوی مورد نظر خود را درر این برنامه کپی و پیست کنید؛ سپس، با فشردن دکمه‌ی آنالیز و دانلود، ویدیو را به آسانی دریافت نمایید.

ویرایش ویدیو:

به جز کانورت و دانلود، WonderFox HD Video Converter Factory Pro دارای قابلیت‌های ویرایش ویدیو در حد ساده نیز است:

 • برش دادن قسمتی از ویدیو «Resize MP4»
 • چسباندن دو ویدیو به یکدیگر «MKV splitter»
 • کراپ کردن ویدیو
 • دادن افکت‌های مختلف همانند روشن کردن، تاریک کردن، موزاییکی کردن، محو کردن و …

جمع بندی

واندرفاکس اچ دی یک نرم‌افزار همه کاره بوده که در خود قابلیت ویرایش، کانورت و دانلود را جای داده است. به کمک این برنامه، شما می‌توانید تمامی ویدیوهای خود را به صورت یک جا برروی رایانه‌های شخصی و موبایل‌های خود تبدیل کنید. در مورد کانورت فایل‌های ویدیویی نیز بدون در نظر گرفتن سایز اصلی محتوای شما، این نرم‌افزار آن‌ را به سایز مورد نظر شما تبدیل می‌کند. این تغییر فرمت، تغییری در کیفیت محتوا ندارد و حتی می‌تواند آن را افزایش دهد. در مورد قابلیت ویرایش نیز، شما می‌توانید به ویدیوهای خود زیرنویس اضافه کنید، صدا را افزایش یا کاهش دهید، و آن‌ها را کات، کراپ و ترکیب کنید و یا افکت‌های مخصوص به آن‌ها اضافه نمایید.

به طور کلی، واندرفاکس اچ دی می‌تواند به آسانی نیازهای شما برای کانورت، دانلود و ویرایش ویدیو را رفع کند و یک ابزار بسیار کاربردی و مفید است.

90%
عالی

واندرفاکس اچ دی می‌تواند به آسانی نیازهای شما برای کانورت، دانلود و ویرایش ویدیو را رفع کند و یک ابزار بسیار کاربردی و مفید است.

 • رابط کاربری
 • ویژگی‌ها
 • کارایی
آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.