آی پینز

مایکروسافت مجموعه آفیس اندروید را بروزرسانی کرد [دانلود کنید]

مایکروسافت در حال بروزرسانی بخش عظیمی از اپلیکیشن‌های خود از جمله مجموعه نرم افراری آفیس (ورد، اکسل و پاورپوینت) برای پلتفرم اندروید است. این بروزرسانی‌ها از مجموعه ویژگی‌های جدیدی  بهره می‌برند که لذت استفاده از آفیس در دستگاه‌های اندرویدی را بیش از پیش خواهد کرد. در این بروزرسانی‌ها علاوه بر گسترده تر شدن گزینه‌های بروزرسانی موجود، با افزودن استاندارد‌های لازم باگ‌های موجود در برنامه‌های خود را نیز رفع کرده است.

به نظر می‌رسد که اپلیکیشن ورد از دو اپلیکیشن دیگر آفیس سود بیشتری را از این بروزرسانی برده است. هم اکنون ورد از پنج رنگ هایلایت جدید و همچنین آپشن‌های جدید اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی جدید بهره مند گردیده است. علاوه بر آن کاربران را قادر خواهد ساخت تا در سند خود به جستجو در بین مترادف کلمات، جداول، نمودار‌ها و تصاویر نبدون نیاز به خروج از برنامه بپردازند.

دانلود برنامه Microsoft Word به همراه فایل های ضمیمه از ایران اپز

اکسل نیز با ارائه یک منوی سبک جدید، به کاربران خودش این امکان را خواهد داد تا در کوتاه ترین زمان ممکن استایل جداول خود را به صورت دلخواه خود دربیاورند. همچنین از دیگر ویژگی‌های اضافه شده به برنامه اکسل می‌توان به گزینه‌های میانبر جدید جهت قرار دادن انواع فرمول‌های محاسباتی اشاره کرد. علاوه بر آن شما قادر خواهید بود تا اسناد اکسل خود را به اپلیکیشن‌های شخص ثالث نیز ارسال نمایید.

دانلود برنامه Microsoft Excel به همراه فایل های ضمیمه از ایران اپز

نرم افزار پاورپوینت هم از این قضیه مستثنا نبوده است و تغیرات گسترده ای را در بخش رسانه ای خود می‌بیند.

دانلود برنامه Microsoft Powerpoint به همراه فایل های ضمیمه از ایران اپز

منبع feedproxy

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد