فیل اسپنسر: مایکروسافت در E3 2017 تمرکز بیشتری بر روی بازی‌ها خواهد داشت

با اینکه هنوز چند ماه تا آغاز نمایشگاه E3 2017 باقی مانده اما رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، از همین حالا وعده داده که در کنفرانس مطبوعاتی این شرکت، تمرکز اصلی بر روی بازی‌ها خواهد بود.

به گفته اسپنسر، با وجود درخشش ایکس باکس در طول نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی (E3)، مایکروسافت اغلب در زمینه ارائه توضیحات کامل و جامع به مخاطبان، در مورد آنچه که از بعد نرم‌افزاری و بازی‌ها قرار است ارائه شود، با شکست مواجه بوده است. به همین دلیل، این شرکت در نمایشگاه سال جاری تمام تلاش خود را برای ارائه جزئیات بیشتر و دقیق‌تر در مورد بازی‌های آینده، به کار خواهد بست.

رئیس بخش ایکس باکس در خلال بحثی آنلاین با هواداران در وب سایت توییتر، و در پاسخ به یکی از کاربران که درخواست اختصاص زمان بیشتر برای معرفی بازی‌های اختصاصی ایکس باکس در نمایشگاه پیش رو را داشت، چنین پاسخ داده است:

من می‌خواهم به بازی‌هایمان زمان بیشتری برای حضور در صحنه E3 بدهم، زیرا احساس می‌کنم ما در ارائه توضیحات پیرامون بازی‌ها، کمی شتاب‌زده عمل می‌کنیم.

ایکس باکسبا این حال، با اینکه فیل اسپنسر و تیمش قرار است توجه ویژه‌ای به بازی‌های اختصاصی کنسول خود در نمایشگاه E3 2017 داشته باشند، این هرگز به معنی محدود کردن کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت به بحث نرم‌افزاری نخواهد بود. انتظار می‌رود مایکروسافت در نمایشگاه پیش رو از نسخه ارتقاء یافته کنسول ایکس باکس وان که فعلاً با نام پروژه اسکورپیو شناخته می‌شود، رونمایی کند. البته از آنجا که در نمایشگاه سال گذشته، بخش زیادی از زمان کنفرانس مایکروسافت به بحث در مورد این کنسول اختصاص یافته بود، این احتمال نیز وجود دارد که حتی پیش از نمایشگاه E3 2017 شاهد انتشار اطلاعاتی از اسکورپیو باشیم.

در چند ماه گذشته، آقای اسپانسر در مورد بازی‌های ایکس باکس در E3 2017 صحبت‌های بسیار خوشبینانه‌ای مطرح کرده و اعلام نموده بود از آنچه که قرار است در نمایشگاه سال جاری نمایش داده شود، بسیار خشنود و راضی است. شایان ذکر است که در حال حاضر بازی‌‌های اختصاصی خوب و هیجان انگیزی برای ایکس باکس وان در دست توسعه می‌باشند که از جمله آن‌‌ها می‌توان به Forza 2017، Crackdown 3 و Sea of Thieves اشاره کرد؛ بازی‌هایی که احتمالاً هر یک به نحوی در نمایشگاه E3 2017 حضور خواهند داشت.

مایکروسافت در حال حاضر زمان برگزاری کنفرانس مطبوعاتی خود در E3 2017 را رسماً اعلام کرده است و بنا به گفته این شرکت، ظهر روز یکشنبه، 11 ژوئن (21 خرداد) می‌توانیم شاهد معرفی محصولات جدید این کمپانی در حوزه بازی‌های رایانه‌های باشیم.

 

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gamerant
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها