باتری شیائومی می 10 پرو تنها در عرض 35 دقیقه به طور کامل شارژ خواهد شد!

شرکت چینی شیائومی در حال حاضر مشغول آماده سازی دو مدل جدید از گوشی‌های پرچمدار خود با عناوین شیائومی می 10 و می 10 پرو است. بر اساس گزارش‌های منتشر شده، این دو گوشی از جدیدترین فناوری شارژ سریع کمپانی چینی برخوردار بوده و این طور که یکی از منابع معتبر ادعا کرده، مدل می 10 پرو قادر خواهد بود تنها در عرض 35 دقیقه به طور کامل از صفر تا 100 درصد شارژ شود! با دیجی رو همراه باشید.

این طور که گفته شده، پیشرفته‌ترین مدل از سری شیائومی می 10 از فناوری شارژ سریع 50 وات پشتیبانی کرده و همچنین مجهز به قابلیت شارژ سریع بی‌سیم خواهد بود که البته هنوز سرعت دقیق آن مشخص نیست. به گفته منبع افشا کننده این حبر، شیائومی هنوز کار بر روی فناوری شارژ بی‌سیم این گوشی را به پایان نرسانده و این احتمال وجود دارد که در نهایت حتی شاهد شارژ سریع بی‌سیم 50 وات نیز باشیم. البته چنین فناوری پیشرفته‌ای احتمالاً در نیمه دوم سال 2020 آماده خواهد شد.

اوایل سال جاری میلادی منابع چینی صحبت از یک شارژر 66 واتی (11 ولت و 6 آمپر) به میان آورده بودند که البته مهندس ارشد شیائومی اعلام کرد مطمئن نیست چنین شارژری به موقع و تا زمان عرضه می 10 پرو آماده شود. در حال حاضر گوشی اوپو رنو ایس (Oppo Reno Ace) رکورد بیشترین سرعت شارژ را در اختیار دارد و باتری 4000 میلی آمپری آن قادر است با اتصال شارژر 65 وات تنها در عرض 28 دقیقه از صفر تا 100 درصد شارژ شود. حال باید منتظر ماند و دید آیا شیائومی خواهد توانست در سال آتی این رکورد را از چنگ رقیب هم وطن خود درآورد یا نه.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها