دور دوم فروش «شیائومی می 10» سریع‌تر از دور اول تمام شد!

جدیدترین گوشی پرچمدار شیائومی به نام می 10 اولین دور از فروش خود را در روز 14 فوریه (25 بهمن) در چین آغاز کرد و تمام موجودی آن طی کمتر از یک دقیقه به فروش رفت! در حالی که قرار بود دومین دور فروش این گوشی در تاریخ 21 فوریه (2 اسفند) شروع شود، شرکت چینی از صبح امروز فروش می 10 را دوباره از سر گرفت.

بیشتر بخوانید:

البته در دور دوم فروش هم موجودی شیائومی می 10 نتوانست زیاد دوام بیاورد و در عرض 55 ثانیه به اتمام رسید. همانند دور اول، این بار هم شرکت سازنده اعلام کرده که درآمدی 200 میلیون یوانی داشته است (چیزی در حدود 28 میلیون و 500 هزار دلار).

گوشی شیائومی می 10

شیائومی برای کسانی که در دور دوم فروش موفق به خرید می 10 نشده‌اند،‌ یک خبر بد دیگر هم داشت. بنا به گفته پن جیوتانگ، یکی از شرکای گروه سرمایه گذاری صنعتی شیائومی، این شرکت چینی در حال حاضر با مشکل تأمین قطعات مواجه است و این وضعیت چند هفته ادامه خواهد داشت.

وی گفته با برگزاری جشنواره بهاره و تأخیری که در روند کاری شرکت‌ها به وجود آمده، باعث شده تا تولید گوشی شیائومی می 10 به حد کافی نبوده و جوابگوی بازار نباشد. همچنین، شیوع ویروس کرونا نیز به نوبه خود باعث تعطیل شدن بخشی از زنجیره تأمین شیائومی شده و اوضاع را وخیم‌تر کرده است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gizmochina
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها