دستبند «شیائومی می بند 4 سی» با قیمتی ارزان‌تر از نسخه چینی عرضه شد

شیائومی در ماه آوریل یک دستبند هوشمند جدید از سری ردمی بند (Redmi Band) را معرفی کرد که به صورت مستقیم از طریق درگاه USB-A شارژ می‌شد و بسیاری از ویژگی‌های آن با می بند 4 مشترک بود. حال، این پوشیدنی هوشمند به خارج از چین راه یافته و اولین بازاری که به آن وارد شده کشور تایوان است؛ جایی که با عنوان شیائومی ردمی بند 4 سی (Xiaomi Mi Band 4C) در دسترس خریداران قرار گرفته است.

دستبند شیائومی می بند 4 سی

شیائومی می بند 4 سی صرف‌نظر از ارزان بودن، مزیت‌هایی نسبت به می بند 4 دارد. در این نسخه از صفحه نمایش اولد بزرگ‌تری استفاده شده و به واسطه تعبیه پورت USB-A، نیازی به کابل‌های اضافی یا شارژر نخواهد بود. مدت زمان پیش‌بینی شده برای نگهداری شارژ، از 20 روز در می بند 4 معمولی به 14 روز کاهش یافته اما باز هم عدد قابل توجهی است. در ضمن، می بند 4 سی همانند مدل معمولی می بند 4 فاقد اتصال NFC است.

رنگ‌بندی شیائومی می بند 4 سی

شعبه تایوان شیائومی این دستبند هوشمند جدید را به قیمتی معادل 17 دلار عرضه کرده که بسیار جذاب به نظر می‌رسد. برای مقایسه بد نیست بدانید که مدل معمولی می بند 4 با وجود کاهش قیمتی که اخیراً داشته،‌ باز هم 33 درصد گران‌تر است. شیائومی می بند 4 سی در چهار رنگ نارنجی، مشکی، آبی و سبز زیتونی در دسترس خریداران قرار گرفته است.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی رو دنبال کنید
منبع gsmarena
مطالب مرتبط
0 دیدگاه
بازخورد میان متنی
نمایش همه دیدگاه‌ها