فلای تودی

شیائومی یک عینک هوشمند با قابلیت های درمانی می‌سازد!

شیائومی در ابتدا به واسطه شباهت زیاد محصولاتش به تولیدات اپل، به عنوان یک شرکت کپی کار چینی شناخته می‌شد. حتی اولین نسخه‌های MIUI هم تا حدودی به iOS اپل شبیه بودند. از این رو، حتی برخی شیائومی را با نام اپل چین نیز خطاب می‌کردند.

با این حال، در سال‌های اخیر شیائومی با تولید محصولاتی نوآورانه و کاربرپسند، توانست به یک برند خوشنام تبدیل شده و خود را از سایه اپل بیرون بکشد. این شرکت چینی در ادامه تلاش‌های خود در بخش تحقیق و توسعه، یک حق ثبت اختراع جدید را به ثبت رسانده که مربوط به نوعی خاص از “عینک هوشمند و قاب عینک” است. در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

عینک هوشمند با قابلیت های درمانی

جزئیات این ثبت اختراع نشان می‌دهد که محصول نهایی یک عینک هوشمند و یک قاب مخصوص به آن خواهد بود که علاوه بر کارکردهای معمول یک عینک هوشمند، قابلیت‌های درمانی نیز دارد. این طور که در پتنت (درخواست ثبت اختراع) آمده، این محصول قادر است با انتشار برخی سیگنال‌های درمانی شامل سیگنال‌های فوتوتراپی و سیگنال‌های موجی، به درمان بیماری‌های مغزی، بیماری‌های روانی و حتی خستگی چشم کمک کند.

سیگنال نور درمانی (فوتوتراپی) می‌تواند به بهبود بیماری‌های مغزی یا روانی کمک کند و سیگنال موج صدا هم در درمان بیماری‌های روانی، سردرد یا خستگی، مؤثر است. امواج مغناطیسی یا امواج الکترومغناطیسی می‌توانند جذب برخی عناصر را در بدن فرد تقویت کرده و به طور مؤثری سیستم گردش خون را در مغز بهبود ببخشند. متاسفانه، در حال حاضر جزئیات بیشتری از عینک هوشمند درمانی شیائومی در دست نیست و حتی مشخص نیست که به این زودی‌ها به تولید انبوه خواهد رسید یا نه.

منبع gizchina
مطالب پیشنهادی
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها