به انتشار یک بازی رایگان مخصوص PS4 در پلی استیشن پلاس رای دهید

سرویس پلی استیشن پلاس در ادامه سنت خودش با قرار دادن سه بازی از کاربرانش می‌خواهد تا به بازی دلخواه خود جهت ارائه رایگان آن محصول رأی دهند.

این رأی گیری مخصوص کاربران کنسول پلی استیشن 4 می‌باشد و کاربران دارای حساب کاربری پلی استیشن پلاس می‌توانند یکی از سه بازی Broforce، Assault Android Cactus و Action Henk را انتخاب نمایند تا پس از رأی گیری، بازی دارنده بیشترین رأی در ماه مارس وارد سرویس پلی استیشن پلاس گردد. برای رأی دادن کافیست تا از طریق کنسول خود، به بخش پلی استیشن پلاس رفته و از قسمت Free Games، به بازی مدنظر رأی دهید.

آخرین بار سونی این رأی گیری را در آگوست سال 2015 و بین بازی‌های Zombie Vikings، Armello و Grow Home برگزار کرد که علاوه بر عرضه رایگان یکی از آنها، 2 تای دیگر را نیز با تخفیفات ویژه‌ای درون فروشگاه الکترونیکی خودش قرار داد. با این حال سونی می‌گوید که قصد تکرار چنین کاری را نداشته و تنها به عرضه یکی از بازی‌ها به صورت رایگان بسنده می‌کند.

با توجه به محبوبیت بالای بازی فوق العاده سرگرم کننده Broforce به نظر می‌رسد که بازیکنان این بازی را برگزینند، پس خودتان را آماده یک بازی هیجان انگیز و بسیار خنده دار نمایید. به کاربران دیجی رو نیز پیشنهاد می‌کنیم تا به این بازی فوق العاده زیبا رأی دهند و پس از ارائه از آن لذت ببرند.

Broforce نام یک بازی فوق العاده با سبک اکشن/ماجراجویی است که در سال 2015 عرضه گردید. درست زمانی که دنیا با تهدیدات جدی روبه رو شده است، یک سازمان شبه نظامی فوق حرفه‌ای به میدان می‌آید تا کره زمین را از دست دشمنان و تروریست‌ها نجات دهد. نکته جالب قضیه آن است که اعضای این سازمان همگی شخصیت‌های معروف فیلم‌های اکشن مانند رامبو، آرنولد در ترمیناتور، جان مکلین در جان سخت و.. می‌باشند.

منبع gamespot
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد

دیگران چه می خوانند؟