آتاری 100 بازی خاطره انگیز خودش را به PC خواهد آورد

زمانی آتاری به عنوان بزرگترین نام در عرصه بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شد. اما متاسفانه این کمپانی چندین بار دست به تغییرات اساسی در خود زد که موجب شد تا رفته رفته این کمپانی دوست داشتنی از یاد و خاطره مردم فراموش شود. اما هنوز هم بازی‌های کلاسیک و قدیمی این شرکت سرگرم کننده هستند. خبر خوب برای علاقه مندان به این کمپانی و کنسول خاطره انگیزش، عرضه 100 عنوان برتر آن به زودی و بر روی پلتفرم PC خواهد بود.

پس از سالیان دراز، آتاری قصد دارد تا کالکشنی از بازی‌های کلاسیک خود را در اختیار کاربران استیم قرار دهد. هرچند که لیست کاملی از بازی‌های موجود در این کالکشن در دسترس نیست اما نام‌ بازی‌های معروفی مانند Asteroids، Centipede و Missile Command در این میان به گوش می‌رسد.

اما چه چیزی بهتر از این که آتاری عنوان کرده است شما قادر خواهید بود تا این بازی‌ها را به صورت چند نفره آنلاین و یا محلی اجرا نمایید و علاوه بر آن، بتوانید از کنترلر استیم نیز برای هرچه بیشتر لدت بردن از این بازی‌ها استفاده نمایید.

بنا به گفته آتاری نسخه نهایی این پک 100 تایی در بهار سال جاری عرضه خواهد شد، اما از نسخه پیش نمایش این پک نیز در خلال برگزاری نمایشگاه PAX 2016 آمریکا رونمایی می‌شود.

آخرین اخبار تکنولوژی را در وب سایت دیجی‌رو دنبال کنید
منبع slashgear
مطالب پیشنهادی

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد