ویژگی بزرگنمایی روی ویدیوها بالاخره به یوتیوب اندروید اضافه شد

یوتیوب در اضافه کردن ویژگی‌های جدید به برنامه‌های موبایلی خود بسیار محتاطانه عمل می‌کند و ابتدا آن‌ها را در بخش ویژگی‌های آزمایشی مورد تست قرار داده و سپس وارد برنامه اصلی می‌کند. در همین راستا، اخیراً یک ویژگی جدید به این بخش اضافه شده و به برخی از کاربران اشتراک پریمیوم اجازه داده شده تا با یک حرکت انگشتی در ویدیوها بزرگ‌نمایی کرده و قسمتی از آن را از نزدیک ببینند. بزرگنمایی در یوتیوب موبایلی همانند عکس بوده و با باز کردن دو انگشت از هم بر روی صفحه، می‌توان این کار را انجام داد. با دیجی رو همراه باشید.

یوتیوب اندروید

البته، شایان ذکر است که این ویژگی بزرگنمایی جدید متفاوت از جسچری است که تاکنون وجود داشت و به همه کاربران، اعم از رایگان یا پریمیوم، اجازه می‌داد تا با حرکت دو انگشتی ویدیو را به صورت تمام صفحه ببینند. ویژگی جدید تنها برای نسخه اندرویدی یوتیوب و آن هم کاربران پریمیوم در دسترس قرار گرفته و اگر جزو کسانی هستید که اشتراک پولی دارید می‌توانید از قسمت تنظیمات پروفایل آن را فعال کنید.

بزرگنمایی روی ویدیوها تا اول سپتامبر (10 شهريور) به صورت آزمایشی در دسترس خواهد بود و پس از آن انتظار می‌رود به صورت رسمی معرفی شود و یا در صورت وجود هرگونه مشکلی در عملکرد، تاریخ عرضه بعدی اعلام شود. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا این ویژگی برای کاربران رایگان نیز در دسترس قرار خواهد گرفت یا نه، منتشر نشده است.

منبع gsmarena
مطالب پیشنهادی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها