زد تی ای با 10 گوشی فایو جی در سال 2020 به بازار موبایل باز می‌گردد

اخیراً، معاون ارشد بخش ارتباطات شرکت زد تی ای اعلام کرده که این شرکت قصد دارد 10 گوشی هوشمند فایو جی را در سال 2020 معرفی کند. ژو فنگ اظهار داشت که هدف این شرکت بسیار واضح است و می‌خواهد در زمینه فایو جی پیشگام و در نوآوری پیشرو شود و به بازار اصلی بازگردد. با دیجی رو همراه باشید.

شبکه فایو جی یکی از مهمترین دستاوردهای فناوری در چند وقت اخیر بوده و به مشخصه‌ای برای کشورهای توسعه یافته و یک ویژگی مهم در صنعت گوشی‌های هوشمند تبدیل شده است. پیش بینی می‌شود با یکپارچه سازی کامل این فناوری که به‌زودی اتفاق می‌افتد در سالهای 2020 و 2021 شاهد ورود شبکه‌های فایو جی به بازار اصلی باشم. بسیاری از تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند که هنوز از فرصت اولیه بهره کامل نبرده‌اند حال در صدد هستند مجدداً وارد بازار اصلی موبایل شوند.

ZTE با 10 گوشی فایو جی به بازار موبایل بازمیگردد
اولین گوشی فایو جی زد تی ای- اکسون 10 پرو فایو جی

به گفته‌ی این مقام ارشد زد تی‌ای، این شرکت گوشی‌های هوشمند فایو جی مختلفی را در سال 2020 معرفی خواهد کرد و گوشی‌های مقرون به صرفه با قیمت تقریبی 286 تا 429 دلار از این دست خواهند بود. نکته‌ای که در اینجا جلب توجه می‌کند این است که برنامه‌های زد تی‌ای به برنامه‌های شیائومی شباهت زیادی دارد. زیرا چندی پیش شیائومی نیز از طرح خود برای معرفی 10 گوشی هوشمند فایو جی در سال 2020 و با قیمت‌هایی حول و حوش 286 دلار سخن گفته بود.

ژو فنگ همچنین افزود که 160 میلیون گوشی هوشمند فایو جی در بازار وجود دارد و به نظر می‌رسد چین بیش از نیمی از بازار فایو جی را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد زد تی‌ای چین را مهمترین کشور برای تصاحب بازار فایو جی می‌داند. این شرکت اولین گوشی هوشمند فایو جی خود را اواخر ماه فوریه 2019 معرفی کرد که اکسون 10 پرو فایو جی نام داشت. این گوشی به پردازنده اسنپدراگون 855 کوالکوم و مودم X50 5G مجهز بود. بنابراین می‌توان حدس زد که این شرکت گوشی‌های هوشمند بعدی خود را با پردازنده‌های فایو جی کوالکام به بازار عرضه خواهد کرد.

منبع gizmochina
مطالب پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.