سال 2017 سالی پر از نوآوری برای کمپانی های دنیای تکنولوژی بود، هرچند که هنوز به پایان سال نرسیده‌ایم اما این سال برای معرفی و عرضه گوشی‌های هوشمند به نوعی به پایان رسیده است، چرا که همه‌ی کمپانی‌ها از بهترین گوشی‌های سال خود رونمایی کرده‌اند.

در سال جاری سامسونگ با معرفی گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 یک قدم از رقبا پیشی گرفت، چرا که گوشی های این کمپانی از نظر طراحی تداعی گر آینده هستند. اما با این حال ال جی نیز با معرفی وی 30 توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

اما بزرگترین رقیب سامسونگ یعنی اپل به مناسبت دهمین سالگرد آیفون، از سه گوشی هوشمند به نام‌های آیفون 10، آیفون 8 و آیفون 8 پلاس رونمایی کرد. در حالی که آیفون ایکس نظر کاربران و منتقدان بسیاری را به خود جلب کرده اما آیفون 8 و 8 پلاس با طراحی تکراری خود تا به اینجا نتوانسته‌اند آنطور که باید زیر سایه آیفون 10 خودی نشان دهند و به نظر می رسد کاربران زیادی منتظر عرضه آیفون ایکس مانده‌اند.

در ویدیویی که در ادامه آمده می توانید بررسی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس اپل را مشاهده کنید. این بررسی اختصاصی دیجی رو بوده و نظرات شخصی آخرین چیزی است که در آن اعمال شده است. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم بررسی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس اپل را در ادامه و تا انتها تماشا کرده و در آخر نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

شما می‌توانید ویدیوی بررسی آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را در کانال یوتیوب دیجی رو نیز تماشا کرده و یا نسخه‌ی کم حجم آن را از طریق این لینک دانلود نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید