وزنیاک: اپل، گوگل و فیس بوک در سال 2075 دنیا را به تسخیر خود در خواهند آورد!

تعطیلات آینده، در 21 تا 23ام آوریل کنفرانسی تحت عنوان Silicon Valley Comic Con با محوریت “آینده بشریت در سال 2075” برگزار خواهد شد. این کنفرانس سال گذشته تا حدودی توسط یکی از موسسان اپل یعنی استیو وزنیاک ایجاد شد. انتظار داریم که به این کنفرانس برویم و مطالبی درباره نسل جدید آیفون ها و درباره گوشی Galaxy S66 مطالبی بشنویم! وزنیاک در مصاحبه ای با مجله USA Today اعلام کرد که اپل، گوگل و فیس بوک تا 58 سال آینده، بسیار محبوب تر و بزرگ تر خواهند شد.

وزنیاک پیش بینی کرد که تا سال 2075، در مکان هایی که هم اکنون بیابانی بیش نیستند، شهر های جدیدی ساخته خواهد شد، در آنها هیچ مشکلی در خانه ها وجود ندارد، مردم با پوشیدن لباس هایی مخصوص از جایی به جای دیگری نقل مکان می کنند، هوش مصنوعی همه جا هست و مانند خون در رگ های زندگی انسان ها شریان دارد، طوری که مردم می توانند بدون مراجعه به دکتر مشکل خود را تشخیص داده و برایش نسخه ای را دریافت کنند. تنها بازمانده بین موسسان اپل، یعنی استیو وزنیاک می بیند که به مریخ برای مصارف مسکونی مهاجرت خواهیم کرد و آمریکا از آن برای صنایع سنگین استفاده خواهد نمود. و شانس این را خواهیم داشت که که با تماسی از راه دور، سیاره ای در مکانی دیگر را کنترل کنیم.

استیو وزنیاک:
اپل مانند IBM (که در سال 1911 تاسیس شد) برای مدت ها همه جا خواهد بود. به درآمد اپل توجه کنید (246.1 میلیارد دلار در گزارش یه ماهه اخیر)، طوری است که می تواند در هر جایی سرمایه گذاری کند؛ مسخره به نظر می آید که انتظار نداشته باشیم همه جا حضور داشته باشد(در 2075). این موارد برای گوگل و فیس بوک نیز صادق است.

احتمالا برای Comic Co هفته آینده که 21ام تا 23ام آوریل در مرکز کنوانسوین San Jose برگزار می شود حدود 75000 تا 100000 نفر مراجعه خواهند کرد. در این مراسم مهمانان ویژه‌ای هم شرکت خواهند کرد که عبارتند از بازیگرانی چون William Shatner و John Cusack و یک فضا نورد به اسم Buzz Aldrin. اپلیکیشنی نیز برای این رویداد در نظر گرفته شده است که می توانید آن را توسط Google Play Store و App Store اپل تهیه نمایید.

اگر تمایل به خرید بلیط این رویداد دارید می توانید روی لینک منبع کلیک نمایید!

USAToday, SiliconValleyComicCon توسط CNET

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید