بهترین محافظ های صفحه برای آیفون 7 و 7 پلاس

بهترین محافظ های صفحه برای آیفون 7 و 7 پلاس

خش و شکستگی دو چیزی است که هیچ شخصی دلش نمی خواهد روزی یکی از آن ها را بر روی صفحه ی نمایشگر آیفون 7 و پلاس خود ببیند. با این که جدیدترین گوشی های اپل از مقاوم ترین صفحه های نمایش بهره می برند ولی نمی توان آن ها را کاملا مقاوم در مقابل همه چیز دانست زیرا با یک ضربه ی مستقیم و یا برخورد محکم با سطحی تیز به راحتی صفحه نمایش گوشی آسیب جدی می بیند و این جاست که محافظ های صفحه وارد میدان می شوند تا از گوشی شما در مقابل چنین اتفاقاتی محافظت کنند.

اگر به دنبال خرید محافظ صفحه برای گوشی آیفون 7 یا پلاس خود هستید در این مطلب چند برند معروف را به شما معرفی خواهیم کرد که با توجه به قیمت مناسب از کیفیت ساخت خوبی نیز برخوردار هستند. سعی کرده ایم تا تنوع قیمت را نیز در نظر بگیریم و تمامی این محافظ صفحه ها با بیشتر قاب ها هماهنگی دارند و مشکلی را بوجود نخواهند آورد.

محافظ صفحه Belkin ScreenForce InvisiGlass

ضخامت این محافظ صفحه تنها 0.2 میلی متر می باشد و به همین دلیل صفحه نمایش شما به خوبی حساسیت لمس و شفاف بودن خود را حفظ می کند. این محصول از صفحه ی نمایش شما در مقابل خردگی، خراشیدگی و ساییدگی به خوبی محافظت خواهد کرد و دلیل این وجود 3 لایه ی انعطاف پذیر و محکم در همان 0.2 میلی متر می باشد.

ولی باید به این نکته اشاره کرد که این محافظ صفحه از حاشیه ی گوشی شما محافظت نخواهد کرد و محدود به صفحه نمایش می باشد. ( اسکرین )

قیمت برای آیفون 7 و 7 پلاس : 34.99$

نقاط قوت : بسیار نازک، شیشه ای، با دوام، دارای پوشش ضد اثر انگشت، بهترین حفاظت کلی، گارانتی مادام العمر ( در برخی از کشورها )

نقاط ضعف : قیمت بالا، تنها از نمایشگر محافظت می کند

محافظ صفحه IQ Shield Liquid Shield

این محافظ صفحه به شکلی طراحی شده که می تواند تمام قسمت جلوی گوشی موبایل شما را بپوشاند ( نمایشگر و حاشیه ها ) و از 4 لایه تشکیل شده است. لایه ی اول yellowing UV coating، لایه ی دوم پلی اورتان ترموپلاستیک که برای انعطاف پذیری و شفافیت مورد استفاده قرار می گیرد، لایه ی سوم که یک پوشش محافظ سخت است و لایه ی چهارم نیز قسمت ضخیم و زیرین می باشد.

این 4 لایه در کنار هم به خوبی از نمایشگر گوشی شما محافظت خواهند کرد.

قیمت برای آیفون 7 و 7 پلاس : 9.95 دلار

نقاط قوت : محافظت از نمایشگر و حاشیه ها، گارانتی مادام العمر ( در برخی از کشورها )

نقاط ضعف : شیشه ای نیست، رد اثر انگشت بر روی آن می ماند، ناهمانگی با برخی از قاب ها

محافظ صفحه JETech 3-Pack

این برند از روش جالبی برای فروش محصول خود استفاده کرده است. در هر بسته 3 محافظ صفحه قرار گرفته می می تواند برای افرادی که سریع محافظ صفحه ها را خراب می کنند گزینه ی مناسبی به حساب بیاید و جنس این محافظ صفحه از پلی اتیلن ترفتالات می باشد و تنها از نمایشگر در مقابل خراشیدگی محافظت خواهد کرد.

قیمت برای آیفون 7 و 7 پلاس : 4.99

نقاط قوت : قیمت ارزان، وجود 3 محافط در یک بسته، استفاده ی آسان

نقاط ضعف : تنها از قسمت های مسطح نمایشگر محافظت می کند، شیشه ای نیست، به هنگام زمین خوردن هیچ محافظتی از گوشی نخواهد کرد

محافظ صفحه Tech Armor Premium HD Clear

جنس این محافظ صفحه نیز از پلی اتیلن ترفتالات می باشد و در هر بسته 3 محافظ صفحه قرار گرفته است. این محصول به خوبی از صفحه نمایش گوشی شما در مقابل خش مراقبت می کند ولی در مقابل ضربه های محکم کاری از دستش بر نخواهد آمد.

قیمت برای آیفون 7 و 7 پلاس : 5.95$

نقاط قوت : قیمت ارزان، وجود 3 محافظ در بسته

نقاط ضعف : تنها قسمت های مسطح نمایشگر را پوشش می دهد، شیشه ای نیست، به هنگام زمین خوردن از هیچ محافظتی از گوشی نخواهد کرد

محافظ صفحه Yootech Tempered Glass

اگر به دنبال یک محافظ صفحه ی شیشه ای ( گلس ) هستید و نمی خواهید زیاد هزینه کنید این محصول انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. ضخامت این محافظ تنها 0.3 میلی متر می باشد ولی به هیچ عنوان از شفافیت نمایشگر و حساسیت لمسی آن نمی کاهد.

این محصول به راحتی از نمایشگر شما در مقابل ضربه و خش محافظت می کند ولی متاسفانه تمام سطح قسمت جلوی گوشی شما را در بر نمی گیرد.

قیمت برای آیفون 7 و 7 پلاس : 6.95$ و 7.95$

نقاط قوت : مقرون به صرفه، وجود 2 عدد از این محصول در یک بسته، گاراتی مادام العمر ( در برخی از کشورها )

نقاط ضعف : تنها قسمت های مسطح نمایشگر را پوشش می دهد

نظر شما درباره ی این محافظ های صفحه چیست؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید